lekarz Janusz Damek

Nie jestem w stanie ocenić wiedzy i kompetencji p. Damka. Stwierdził u mojego 9-miesięcznego syna uciekające jedno oczko co stwierdziłam wcześniej ja jako laik. Na pierwszej wizycie pochwalono mnie za roztropność bo lepiej zabrać się wcześniej za zeza niż później, ale Pan Dr kazał przyjechać za pół roku....i tak w dniu dzisiejszym syn ma 2 lata i 4 wizyty za sobą, na których słychę "proszę za pół roku do kontroli".... moja roztropność poszła się paść na łączkę, a oczko ucieka nadal...podejście do dziecka fatalne.... dwie godziny siedzenia w poczekalni to dla takiego Malca stanowczo zbyt długo...Niestety, ale zmieniam lekarza. Może i dobry, ale nie dla dzieci....:(

Byłam u doktora z 5 mies córką u której zaniepokoiło mnie zezowanie na jedno oczko. Wiem, że u takich dzieci zezowanie jest normalne ale mąż ma dużą wadę wzroku i chciałam wiedzieć czy będzie mieć to po nim. Najpierw było kropienie oczek normalka. Poczekaliśmy trochę i czas na badanie. Tylko doktor zamiast zacząć badać to "chore" oczko zaczął os tego zdrowego i jak miał przejść do badanie tego drugiego to już nie było szans bo mała była już bardzo zła i strasznie płakała wnet się zanosiła. I ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń do dr oprócz tego, że zamiast zacząć od tego "chorego " oczka oto nam przecież chodziło to zrobił na odwrót.

Byliśmy na wizycie u Pana Doktora w Ultramedice z 2,5 miesięcznym dzieckiem, udzielił nam rzetelnych informacji, nie spieszył się mimo, że miał poślizg - zrobił to co miał zrobić. Czekaliśmy 20 minut po zakropieniu oczek małemu, by źrenice się rozszerzyły i by Pan Doktor mógł go zbadać zgodnie ze wskazaniami - zrobił to doskonale, nie spiesząc się mimo późnej godziny ok. 20. To, że dziecko płakało to w końcu normalne, dziwne by było gdyby nie płakało w trakcie badania. Bardzo sympatyczny, miły i kulturalny lekarz. Polecam Pana Doktora.

uprzejmy, kompetentny, sympatyczne podejście do dziecka i rodziców, podał nr prywatny w razie gdyby się coś działo. polecam

dr Damek jest lekarzem mądrym, sympatycznym, który dużo czasu poświęca wszystkim pacjentom, polecam tego lekarza wszystkim

Bardzo rzeczowy i miły. Polecam.Poszłam bardzo przestraszona, zbadał moje oczy, wyjaśnił co jest nie tak (pojawiły się męty), przepisał leki i wytłumaczył jak je przyjmować.

mega pozytyw,dr jest rewelacyjny,godny polecenia, sam fakt ze do dr Damka nie ma wolnych miejsc o czymś świadczy.NAPRAWDE SWIETNY FACHOWIEC.

Pan Janusz fachowo i kompetentnie podszedł do mojej córeczki (5 miesięcy), która w wyniku złych diagnoz popzednich lekarzy trafiła do niego z zapaleniem spojówki i gradówką, którego to problemu nie stwierdził żaden z poprzednich lekarzy. Postawił on dobrą diagnozę. Podejście do małego pacjenta jest super. Wrażenie jakie na mnie wywarł jest jak najbardziej pozytywne. Panie doktore byle tak dalej.

Ten lekarz to totalna pomylka. Niekompetemtny, opryskliwy, spoznialski,olewa pacjentow... Nie polecam go nikomu, szukajcie innego okulisty. szkoda nerwow, czaxsu i nie daj boze pieniedzy. Nie wiem jak takie osoby moga byc lekarzami. Totalna kkleska w tej Polsce skoro takich ludzi sie zatrudnia!!!