lekarz Jacek Szychliński

Lekarz orzecznik ZUS

1,9
1,5

nigdy więcej do czynienia z tym "lekarzem",nie uprzejmy,wszystko wie bez badań i bawi się w ręce które leczą

Miałam wątpliwą przyjemność spotkać się z w/w "lekarzem". Przeczytałam wszystkie komentarze nt tej osoby i pod wszystkimi się podpisuję. Będę pisała odwołanie od decyzji oraz skargę na zachowanie lekarza.

Mialam do czynienia raz z tym panem i oby nigdy więcej.Zaden z niego lekarz,przynosi tylko ujme temu zawodowi.Powinien mieć na pieczątce urzędnik orzeczik.Gburowaty,nie zapisuje tego co się mowi,tylko to co sam uważa za stosowne.Tresci ogranicza do maximum,a na koniec nic z nich nie wynika.Z przedstawionymi dokumentami,dowodzacymi o niezdolności do pracy wogole się nie zapoznaje.Porazka ;-(

Ten człowiek Wszystkich uzdrawia, normalnie ręce które leczą. Człowiek idzie z wynikami- rtg, tomograf, rezonans, na których są wykryte schorzenia, a ten pseudo "lekarz" to podważa i opinię innych lekarzy. Powinni tego pana (specjalnie z małej litery) zatrudnić 24h na dobę, Wszystkich by uzdrawiał i ZUS miałby więcej kasy na swoje budowle!! Żenada!! Tak nie może być!! Przeprowadził wielkie badanie ze swoim młoteczkiem ha ha !! Ogólnie od samego wejścia facet nie patrząc na wyniki badań już odnosi się do pacjenta jak śmiecia i sugeruje, że się symuluje. Nawet dokładnie nie wiedział co oznacza moje schorzenie i poszedł do drugiego gabinetu zapytać innego lekarza, a później jeszcze kazał mi wyjść i poczekać przed gabinetem- ha ha pewnie uruchomił wujka google no, ale nie- żyję, siedzę, rozmawiam to jestem ZDROWA! Dużo by pisać tych negatywów! Po prostu brak słów!! Ktoś powinien też wziąć się za tych pseudo lekarzy! Specjalnie tak robią aby ludzi psychicznie podłamać i człowiek machnie ręką, będzie bezsilny i wróci do pracy... Ja osobiście się odwołam, nie popuszczę.

Bardzo dokładne i profesjonalne podejście. Powiedział mi więcej na temat mojej choroby niż lekarze prowadzący, a miał sprawdzić tylko zasadność zwolnienia.

mam uwagi co do doktora.hmm orzecznika.Od poczatku potraktowal mnie jak intruza, jakbym byl na komisji wojskowej poborowej absolutnie nie dawal mi możliwosc wypowiedzi na temat mojego stanu zdrowia.Biegiem mialem sie rozebrać i w tym czasie odp. na jego pytania przeprowadzone jako śledztwo, powiedzial ze jestem nakrecony inie pomierzy mi cisnieniaq krwi to jest konowal. Ja zorientowawszy sie z kim mam do czynienia postawilęm mu sie maksymalnie i takze powiedzialem mu co o nim myske

Kontrola L4. Leczę bóle barku i ramienia od kilku lat. Przygotowania do zabiegu operacyjnego. I co? Nic! Pan "orzecznik" stwierdza żem zdrów jest! :) Podważa opinię specjalisty !!! A sam ledwo lek.med. na pieczątce. W takim wieku w jakim jest to i tak spore osiągnięcie. Specjalizacja? Chyba tylko we wk...niu chorych. Śmiech mnie pusty ogarnia. I nazywają to Komisją Lekarską! Gościa nie interesuje historia choroby, badanie w jego wykonaniu to fikcja. Jak można (oprócz grymasu na twarzy) zobaczyć ból? Zero kontaktu, on jest najważniejszy, jego zdanie i tylko jego się liczy! Bufon to delikatne określenie. Odrobina człowieczeństwa nie zaszkodziłaby. Czyżby stres i frustracje wyładowywał na pacjentach? Przez takich jak on nie najlepsza opinia o ZUS-ie na pewno się nie poprawi, a wręcz przeciwnie. Ale jest jedna zaleta- on uzdrawia. :) Na papierze co prawda, ale uzdrawia:) Wszystkich bez wyjątku. ZUS płaci mu za to? Ciekawe dlaczego nie wyłapał on lub jego koledzy-"orzecznicy" człowieka-kombinatora, który z ZUS-u "wyciągnął" przez ponad 2 lata ponad 8 MILIONÓW!!! za L4? Czyżby? ;) Nie polecam i jako lekarza i jako lekarza.

Zostałam wezwana na kontrle L4 przez ZUS i ten Pan był moim orzecznikem - opinia ZDROWA. Choroby: zapalnie nadłykcia bocznego kości ramienia - diagnoza potwierdzona przez 2 lekarzy specjalistów, przepuklina kręgu mędzykręgowego - potwierdzone badaniem rezonansu magnetycznego - a Pan orzecznik stwierdza zdrowa. Ignoruje diagnozy innych lekarzy, badań nawet nie obejrzał - mne również nie obejrzał pod kierunkiem moich schorzeń - wykonał rutynowe badanie i ozdrowiałam. A JA JESTEM PRZYGOTOWYWANA DO 2 OPERACJI !!! KONOWAŁ nie lekarz i do tego orzecznik. Ktoś powinien pocągnąć go do odpowiedzialści, bo takim pstępowaniem ...

Choroby: zapalnie nadłykcia bocznego kości ramienia - diagnoza potwierdzona przez 2 lekarzy specjalistów, przepuklina kręgu mędzykręgowego - potwierdzone badaniem rezonansu magnetycznego - a Pan orzecznik stwierdza zdrowa. Ignoruje diagnozy innych lekarzy, badań nawet nie obejrzał - mne również nie obejrzał pod kierunkiem moich schorzeń - wykonał rutynowe badanie i ozdrowiałam. A JA JESTEM PRZYGOTOWYWANA DO 2 OPERACJI !!! KONOWAŁ nie lekarz i do tego orzecznik. Ktoś powinien pocągnąć go do odpowiedzialści, bo takim pstępowaniem doprowadza ludzi do kalectwa anie zdrowienia, bo jak wiadomo jak się chorób nie leczy to one postępują !!! KONOWAŁ - psa pod opiekę medyczną tego Pana bym nie oddała.

z bólem kręgosłupa spowodowanym kręgozmykiem, drętwieniem kończyn udałam się na badanie do ZUSU. Zwolnienie zostało przez tego pana podważone- pierwsza wizyta z tym lekarzem,widzi mnie 5 min i wydaje lekką ręką takie opinie? że jestem zdolna do pracy? siedzieć nie mogę - mam pracę biurową,ale co ja wymyślam...boli? nie widać że boli. ten pan stwierdził, że jestem zdrowa - oh jak miło, jedna wizyta i jestem zdrowa!super! tylko czemu dalej boli i z bólu łzy mi ciekną? nie polecam nikomu spotkania z tym panem.

nie polecam nikomu spotkania z tym panem.

Zdaniem Pana doktora, jeżeli osoba chora przyjedzie na komisje lekarską i wejdzie do gabinetu o własnych siłach, potrafi usiąśc na krześle, to jest bezwzględnie osobą całkowicie zdolna do pracy i należy pozbawić ją mozliwosci dalszego korzystania ze zwolnienia lek.. Uciążliwy ból, nieprzespane noce w czasie choroby nie maja znaczenia, wyniki to tylko fikcja. Panie doktorze życzę Panu aby nigdy nie musiał Pan doświadczać tego bólu, bo jest Pan tylko człowiekiem i nikt z nas nie zna dnia ani godziny, kiedy przyjdzie nam cierpieći prosić o pomoc innych.