Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarz Orzecznik Zus Szczecin

- 4 lekarzy

lekarz Jacek Szychliński

Lekarz orzecznik ZUS

liczba opinii: 24

ZUS
Citroena
Szczecin

Średnia ocen: 1,5/5
Dziś odbyła się komisja lekarska czy jestem zdolna do pracy po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu kolana (szycie łąkotki przyśrodkowej i rekonstrukcja rzepki) .
Ten pseudo lekarz od samego wejścia potraktował mnie jak najgorsze zło. Dodam jeszcze, że czekałam ponad 30 minut aż łaskawy pan "zaprosi" mnie do gabinetu. Dokumenty medyczne to dla niego chyba "papier toaletowy", rzucał nimi po biurku, szarpał. Nie słuchał tego co do niego mówię, co ...
Opinia dodana przez: Nieistotne

lekarz Remiguisz Kubacki

Lekarz orzecznik ZUS

liczba opinii: 10

Gabinet

Szczecin

Średnia ocen: 2,7/5
Lekarz ktory nie jest specjalista od chorob kregoslupa.leczy za kase prywatnie.boze co za lekarzy ten zus zatrudnia.zero wyksztalcenia w danej dziedzinie medycyny.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krzysztof Bojanowski

Lekarz orzecznik ZUS

liczba opinii: 9

Gabinet

Szczecin

Średnia ocen: 1,8/5
Zdecydowanie polecam. Ciesze się, że nie muszę się już spotykač z panem doktorem, ale to tylko dlatego, że leczenie było skuteczne. Obym dlugo nie musiała, ale gdyby co....wracam....z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Elżbieta Patura

Lekarz orzecznik ZUS

liczba opinii: 4

ZUS
Citroena
Szczecin

Średnia ocen: 1,1/5
Nawet mnie nie zbadała. To normalnie skandal. Myśli, że jest bogiem. Stwierdziła, że jestem zdolny do pracy, a ja bez kołnierza ortopedycznego nie potrafię funkcjonować normalnie. Mało tego ZUS skierował mnie na konsultację do szpitala, bo Pani doktor nie ma wiedzy o neurologii. Szpital mnie zbadał wystawił opinię, że jestem niezdolny do pracy a ta krowa odesłała do szpitala tą decyzję z żądaniem jej zmiany. Normalnie nie mieści się to ...
Opinia dodana przez: Anonim

Lekarze orzecznicy ZUS w SzczecinieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat