Lekarze Lekarz orzecznik ZUS Szczecin

lekarz Paweł Bracik

70-781 Szczecin

Nie polecam nikomu doktora Bracika, nieuprzejmy, niemiły. Nie bada pacjentów, mając wypis ze szpitalna, pacjenta nie tknie palcem. Przy dziecku, gdy było chore i uszy go bolały, nawet nie zajrzał do nich. Pomylił zawód, nie powinien być lekarzem, nie słucha pacjenta, wie lepiej od niego. TRAGEDIA Opinie pozytywne chyba sam Pan DOKTOR sobie wystawił.
Opinia dodana przez: PACJENT

lekarz Wojciech Just

70-781 Szczecin

Nie polecam tego lekarza .Bardzo arogancki i nieprofesjonalny.Wymysla pacjentowi choroby ,których pacjent nie ma,zasłaniając problem z którym pacjent przychodzi.Bylam raz i to był ten raz za dużo.Strata czasu i nerwów.Najchętniej dałabym skalę 0,ale wtedy nie dałoby się wystawić oceny.
Opinia dodana przez: DARKA

lekarz Maria Zawistowska

70-136 Szczecin

Rewelacyjna Pani doktor. Wszystko wytłumaczy, wysłucha,kompetentna oraz rzetelna. Lekarz z powołania. Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Iwona Derleta

70-136 Szczecin

Uważam, że dr Derleta jest bardzo dobrym lekarzem. W rozmowie miła i rzeczowa. Potrafi szybko i dokładnie zdiagnozować chorobę. Potrafiła poprzez dotyk zdiagnozować u córki zapalenie otrzewnej. U mnie bezbłędnie wskazała na uszkodzenie błędnika. Dla mnie mega specjalista!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Kowalska-Danilkiewicz

Lekarz medycyny pracy

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Bardzo kompetentna pani doktor. Tłumaczy pochodzenie problemu i celowość terapii w zroumiały sposób - poświęca dużo czasu żeby upewnić się, że będziemy mieć motywację żeby podjąć działania w celu poprawy jakości swojego życia. Pani Doktor uświadamia pacjentom, że otyłość to też choroba (metaboliczna) i można, a nawet powinno się ją leczyć. Podejrzewam, że autor pierwszego komentarza woli swoje wielkie spuchnięte ego niż wziąć sięw garść, schudnąć i poprawić swoją jakość ...

lekarz Karina Kaszczyk-Kaczmarek

"TOMADENT" Sp. z o.o
ulica Łubinowa 15
70-785 Szczecin

Bardzo dobry lekarz,cierpliwa,wyrozumiala,profesjonalna,pomaga ludziom i nie jest to reklama tylko rzeczywistosc.

lekarz Ewa Krawczyk

Gryfińska 21/1
70-806 Szczecin

Kiedy moje dziecko miało półtora roku dostało wysokiej gorączki -ponad 39 stopni, która utrzymywała się przez parę godzin. Zadzwoniłam do przychodni, w celu wizyty domowej (obok gabinetu p.doktor jest kartka z wiadomością, w jakich godzinach odbywa takie wizyty- codziennie). Niestety dowiedziałam się od pani doktor, że: nie ma jak do nas dojechać (odległość przychodni od mojego domu to 10 minut spacerkiem), należy zbić dziecku gorączkę i przyjść samemu (zbijałam ją ...
wspaniały lekarz, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi....a gdy zabraknie tzw. numerków .....Pani dr i tak przyjmie ...

lekarz Wiesława Gozdur

70-136 Szczecin

Od ponad roku jesteśmy z synkiem pacjentami Pani doktor. Na każdej wizycie odbywa się szczegółowe badanie, po którym nie mam poczucia, że coś mogłoby umknąć uwadze Pani doktor. Zawsze otrzymuje szczegółowe informacje i wyjaśnienia. Jedna z lepszych lekarek rodzinnych, które miałam w swoim życiu. Jeśli nie najlepsza.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Mirosława Karpcow-Pilak

Szczecin

Pani doktor od ponad dwudziestu lat jest super lekarzem i w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Beata Oknińska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Szczecin

Pani Doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

lekarz Regina Osiecka

70-781 Szczecin

Zarowno jak i mąz okolo 30 lat jestesmy pod opieką pani Doktor Osieckiej. Zawsze trafnie okreslila chorobę. Zyczliwie i z cierpliwoscią. Ze skierowaniami na badania tez nigdy nie bylo problemu. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Robert Elszkowski

Gabinet
Szczecin

Znakomity fachowiec, miły człowiek, kontaktowy. Wytłumaczy na czym polega problem u pacjenta. Bardzo mi w
Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Joanna Zdrojewska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej"Centrum Medyczne "VITA"
Łukasińskiego 42b/12
71-234 Szczecin

Absolutnie nie polecam tej lekarki. Nawet trudno nazwać ją lekarzem. Moje niespełna trzymiesięczne dziecko potraktowała na wizycie przed szczepieniem jak worek kartofli. Badając małą mało co, nie połamała jej rączki. Dziecko nad wyraz spokojne przez godzinę tak płakało po ”badaniu” , że nie sposób było je uspokoić. Po czym pani doktor stwierdziła (lekarz rodzinny), że dziecko ma wadę serca i wiotkość krtani. Oczywiście jej diagnozy okazały się totalną bzdurą! Potwierdzili ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Remiguisz Kubacki

Lekarz orzecznik ZUS

Szczecin

Bardzo życzliwy, ludzki i kompetentny lekarz. Zostałam bardzo dobrze potraktowana, za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Ewa

Renata Bieńkowska

Lekarz medycyny ratunkowej

SOR, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
Szczecin

Świetna Pani lekarz! Wzorowa podstawa do pacjenta, nie mam żadnych zastrzeżeń. Każdemu z całego serca polecam panią!

lekarz Bożena Dębska

Chopina 22
Szczecin

Jestem pod opieką Pani Doktor od najmłodszych lat mojego życia. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i kompetentnie oraz indywidualnie podchodzi do pacjenta z trafnymi diagnozami, a przy tym lekarstwami. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Paulina

dr Wiesława Fabian

Szczecin

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani doktor, dokładna, świetnie zorganizowana w pracy.Ma chyba jakąś intuicję medyczną, bo zwykle trafia z diagnozą i skutecznie leczy a jestem jej pacjentką 15 lat. Dziękuję Pani doktor

lekarz Teresa Niezgoda

Internista, Lekarz rodzinny

Wróblewskiego Walerego 16/4
71-137 Szczecin

Pierwszy raz wystawiam komuś w internecie negatywną opinię ale taka "opieka zdrowotna" to skandal. Mam koronawirusa, jestem na kwarantannie. Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku, pracownik Sanepidu poinformował mnie, że muszę teraz być w kontakcie ze swoim lekarzem POZ, bo to on decyduje o długości mojej dalszej kwarantanny/izolacji. Zadzwoniłam do pani doktor i przy próbie zdobycie od niej jakiejkolwiek informacji na temat tego, co dalej? jak ma wyglądać nasz kontakt?...dowiedziałam ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Lilia Kotkowiak

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Początkowo wydawało mnie się że jako dr nauk medycznych, wykładowca PUMu, będzie to osoba kompetentna ale też i ambitna w rozwiązywaniu problemów pacjentów. Nic bardziej mylnego. Ta pani ma pacjenta w głębokim poważaniu, nie wie kogo leczy, nie zagląda nawet do karty, przez co nie łączy historii pacjenta z symptomami i wymyśla nowe choroby, choć pacjent leczy się przewlekle u specjalistów. Może wiedzę to ona ma ale podejście i chęci ...