lek. med. Robert Elszkowski

Lekarz rodzinny

Lekarz odmówił udzielenia pomocy. Teleporada przychodnia WOMP. Nie polecam lekarza, który ma problem z udzieleniem porady na przyjętej wizycie przez e-rejestrację.

Lekarz odmówił udzielenia pomocy. Teleporada przychodnia WOMP.

Znakomity fachowiec, miły człowiek, kontaktowy. Wytłumaczy na czym polega problem u pacjenta. Bardzo mi w

Nie polecam, jako lekarz rodzinny się nie sprawdził.Przez cztery lata nie osłuchał mnie, nie zmierzył ciśnienia, podstawowe badania np. krew i mocz musiałam robić odpłatnie , w ocenie dr.nie ma podstaw robienia na NFZ skoro to moje fanaberie,wcześniej w/w badania miałam robione 12 lat wcześniej.Mało kompetentny i arogancki.

Świetny lekarz polecam wszystkim chorym na płuca jedyny lekarz który postawił dobrą diagnozę u mnie.Leczyłam się u różnych specjalistów chorób płuc ale każdy dawał tylko recepty i stawiał inną diagnozę miałam już tego dosyć kolejny tydzień kolejni lekarze i kolejny szpital.Leżałam w szpitalach po 2,3 tygodnie i dalej nic nie było wiadomo tyle tylko że albo zapalenia płuc albo zapalenie oskrzeli a może to astma??? usłyszałam od Ordynatora jednego ze szpitali zrobiono więc spirometrie wynik z próbą rozkurczową wyszedł dodatni ale pan Ordynator powiedział że to nie astma i że jestem dziwny przypadek bo wyniki są w normie a duszności,kaszel i świsty w płucach są cały czas w między czasie przeprowadzano na mnie laserowe wypalanie ostrogi głównej przy oskrzelach co tylko osłabiło mój organizm.W końcu lekarze rodzinni zaczęli się dziwić jak można się tak męczyć i polecili mi Doktora Elszkowskiego zarejestrowali mnie nawet do pana Doktora przyszedł termin wizyty pojechałam pan Doktor zbadał mnie powtórzył spirometrie.Wynik znowu był dodatni pan Doktor nie miał problemu z rozpoznaniem choroby powiedział astma oskrzelowa i spastyczna choroba oskrzeli dobrał odpowiednie leki i do dziś dnia nie mam problemu z oddychaniem.Wiadomo że jak każdy astmatyk mam czasem zaostrzenie astmy ale jadę do szpitala w Gryfinie dostaję odpowiednie leki i wracam do domu po 3 dniach a nie po 3 tygodniach.Bardzo się cieszę że w końcu trafiłam na dobrego specjalistę i że teraz mogę się cieszyć życiem.