Lekarz Rodzinny Szczecin

lekarz Piotr Tomaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Lekarz z wiedzą, godny polecenia
Pomaga leczyć a nie tylko wysyła na wyniki i po tym cisza u niego jest leczenie, prawdziwy lekarz rzadko tacy teraz się trafiają
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Bożena Dębska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Chopina 22
Szczecin

Doktor Bożena Dębska to bardzo dobry, kompetentny i troskliwy lekarz. Leczymy się u pani doktor rodzinnie, od lat, zawsze możemy na nią liczyć i polecamy ją bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Paweł Bracik

70-781 Szczecin

Nie polecam nikomu doktora Bracika, nieuprzejmy, niemiły. Nie bada pacjentów, mając wypis ze szpitalna, pacjenta nie tknie palcem. Przy dziecku, gdy było chore i uszy go bolały, nawet nie zajrzał do nich.
Pomylił zawód, nie powinien być lekarzem, nie słucha pacjenta, wie lepiej od niego.
TRAGEDIA
Opinie pozytywne chyba sam Pan DOKTOR sobie wystawił.
Opinia dodana przez: PACJENT

lekarz Wojciech Just

70-781 Szczecin

Nie polecam tego lekarza .Bardzo arogancki i nieprofesjonalny.Wymysla pacjentowi choroby ,których pacjent nie ma,zasłaniając problem z którym pacjent przychodzi.Bylam raz i to był ten raz za dużo.Strata czasu i nerwów.Najchętniej dałabym skalę 0,ale wtedy nie dałoby się wystawić oceny.
Opinia dodana przez: DARKA

dr n. med. Jolanta Poźniak

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

cała rodzina leczy się u Pani doktor od dnia powstania przychodni rodzinnej. Dziwię się niektórym wpisom, że sama leczy niektóre schorzenia, bądź źle stawia diagnozy. Ja u niej cenię właśnie to, że zawsze konsultuje chorobę ze specjalistą, nigdy nie odmówiła skierowania do specjalisty, nawet jak prosiłam o nie kilka razy w roku bo nie mogłam znaleźć dobrego neurologa. Jak córki były małe i były poważne zachorowania, potrafiła zadzwonić do domu ...

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Internista

Szczecin

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Regina Osiecka

70-781 Szczecin

Pani doktor jest kompetentna i nie rozumiem czemu ludzie wypisują że tak nie jest. Jak by była złym lekarzem to by nie było do niej takich kolejek.

dr Małgorzata Szymańska

Edan -Med
Bandurskiego 98 I piętro budynek Medyk
Szczecin

Być może ta Pani doktor ma podejście do starszych ludzi, którzy właśnie pamiętają jeszcze poprzedni ustrój. Regułą bowiem jest jej wieczne się spóźnianie do pracy, co naturalnie przesuwa termin wizyty o 30-40 min. Do mnie, jako faceta koło 30-stki, podejście żenujące. Tak jak ktoś wspomniał, na wszystko antybiotyk, a jak to nie pomaga, to pewnie jakaś alergia. Wiecznie ten sam tok rozumowania. Ostatnio, jak mnie zignorowała mój stan zdrowia, to ...

dr Mirosława Karpcow-Pilak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szczecin

Pani doktor od ponad dwudziestu lat jest super lekarzem i w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Iwona Wołowicz-Naglik

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Mój lekarz rodzinny od 40 lat. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie. Nigdy nas nie zawiodła. Posiada szeroką wiedzę i kompetencje. Dba o swoich pacjentów. Opiekuje się moimi rodzicami, mną, moim mężemi i synem. Polecam bez cienia wątpliwości.
Opinia dodana przez: Agata

Lekarze rodzinni w Szczecinie