Lekarz Rodzinny Szczecin

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Bardzo kompetentna, miła, uprzejma, w razie potrzeby przyjmuje pacjentów poza kolejnością jako dodatkowo zarejestrowanego pacjenta. Potrafi pomóc w każdej sytuacji, kieruje do specjalisty, zleca wykonywanie badań w celu ustalenia przyczyny choroby. Gorąco polecam Panią Iwonę Mechowską jako lekarza rodzinnego. Leczy od 3-ch lat mojego męża, który również jest zachwycony jej wyrozumiałością i podejściem do każdego pacjenta. Grażyna
Opinia dodana przez: Grażyna

prywatna praktyka
Maciejowicza
71-012 Szczecin

Wspaniały lekarz: rzetelny ,kompetentny i miły przy okazji. Poznaje pacjentów zna ich choroby bez czytania z karty.
Polecam wszystkim, którzy chcą zostać wyleczeni a nie tylko leczeni.
pacjent
Opinia dodana przez: joanna

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MAJOWE
Zofii Nałkowskiej 14
70-785 Szczecin

Lekarz z powołania,nic dziwnego ze zostala wybrana aniolem medycyny każdemu pacjentowi poswieca tyle czasu ile wymaga.A nie jak u innych wszedl i wyszedl.
Opinia dodana przez: Ewa

ul. Szafera 24a
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, ciepły i kompetentny. Prawdziwa lekarz rodzinna.Nie skąpi na wypisywaniu skierowań.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Pani Elżbieta jest bardzo porządnym lekarzem, podchodzi do pacjenta indywidualnie, okazując troskę i szacunek. Takich lekarzy potrzeba więcej.

lekarz Jadwiga Półchleb

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

Piramowicza Grzegorza 11b
71-157 Szczecin

Cała rodzina w Szczecinie jest pod opieką pani Doktor, podchodzi do pacjenta z wielkim zaangazowaniem i empatią

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

Lekarze rodzinni w Szczecinie