lekarz Wiesława Gozdur

Lekarz rodzinny

3,7
3,4
3,4

Od kilku miesięcy jestem pacjentem tej lekarz. Nie polecam zdecydowanie wizyt u Pani doktor. Zmarnowanie czasu bez żadnych konkretów. Badanie polega na pomiarach ciśnienia, stwierdzeniu, że jest troche za wysokie. Żadnych zaleceń, zlecanie kolejnych badań, wyników i itp. Następnie zerknięcie na kartki z wynikami bez żadnego komentarza, wniosków, zaleceń. Część wyników robiłem we własnym zakresie i posiadając wyniki w wersji cyfrowej lekarz nawet nie otworzyła koperty z płytami kwitując to zdaniem, że opis wystarcza. Byłem na kilku wizytach, każda podobna do poprzedniej. Brak zdecydowanego działania ze strony lekarki, a tego się oczekuje idąc do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Jestem pacjentką pani doktor ponad 15 lat i zawsze byłam zadowolona z jej podejścia do pacjenta . badanie lekarskie i mierzenie ciśnienia podczas każdej wizyty wytłumaczenie pacjentowi o chorobie i dobór metod leczenia w razie potrzeby kierowanie do specjalistów ocena 5/5

Jestem nową pacjentką Pani Doktor i jestem zachwycona. Dawno nie spotkałam się z tak fachowym podejściem do pacjenta !!! Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie problemu i metod jego leczenia. Prawda kolejka oczekujących w przychodzi rośnie i nie można wejść na umówiona godzinę ale to świadczy tylko o podejściu Pani do pracy i okazyjnej życzliwości przez poświęcony czas. Oby więcej takich lekarzy i ten kraj byłby inny Pozdrawiam gorąco

Jest rewelacyjna. Prowadzi szeroką diagnostykę. Zawsze zmierza do rozwiązania problemu. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Ale potrafi również zdyscyplinować pacjenta, jeśli problem zdrowotny powstał z jego winy.

Niestety odradzam wizyty u Pani doktor Gozdur. Mimo mojego początkowego zadowolenia z jej pracy i naszej współpracy muszę przyznać, iż zgadzam się z opiniami na tym forum i przebieg wizyty zależny w dużej mierze od HUMORU pani doktor. Zrobiła się bardzo wyniosła, nie pomocna i nie rzeczowa. Zauważyłam to już od jakiegoś czasu, jednak ostatnia wizyta przechyliła szalę goryczy. Pani doktor zapomniała chyba że jest w przychodni, aby pomagać pacjentom. Z przykrością cofam pozytywną moją wcześniejszą wypowiedz na tym serwisie na jej temat. Zmiana lekarza w moim przypadku następuje lada dzień.

Witam.Jestem bardzo zawiedziony podejsciem oraz kompetencjami Pani Doktor.Nie polecam nikomu leczenia u Tej Pani.

Jestem pacjentką pani doktor od dziecka i nigdy nie skarżyłam się na jej opiekę wyrozumiała cierpliwa i zna się na rzeczy

co do czasu to jak jestem w gabinecie to ma zawsze dla mnie tyle czasu ile potrzeba , ale jak czekam w poczekalni to sie złoszczę,że pacjent siedzi w gabinecie zadługo a kolejka rośnie

co tu dużo pisać, kiedyś byłem w innej przychodni, różnica jest ogromna, teraz jest super,polecam

totalna beznadzieja,odradzam wszystkim z całego serca.(opinia dotyczy opieki zdrowotnej nad dziećmi)