lekarz Wojciech Just

Lekarz rodzinny

Nie polecam tego lekarza .Bardzo arogancki i nieprofesjonalny.Wymysla pacjentowi choroby ,których pacjent nie ma,zasłaniając problem z którym pacjent przychodzi.Bylam raz i to był ten raz za dużo.Strata czasu i nerwów.Najchętniej dałabym skalę 0,ale wtedy nie dałoby się wystawić oceny.

Nie polece nikomu.Szolmen poprostu.Lekcewazacy stosunek do pacjenta.Popisuje sie swoja wiedza .Nie dokladnie bada,byle jak zaglada w gardlo,mialam goraczke ,oznaki grypowe a on chcial abym poszla do pracy z katarem kaszlem bolem glowy,migdalow i temperatura.Bylam zaskoczona nie przyjemnym zapachem lekarza,wrecz odrazajacym.

Mam mieszane uczucia. Na plus przemawia: chęć wyjaśnienia pacjentowi przyczyn chorób i jednak dość przyjacielski sposób bycia. Na minus: brak ewolucji w podejściu do leczenia i diagnostyki chorób (od lat te same metody, te same lekarstwa, nie zawsze skuteczne...), obawiam się, że jednak mniejsza kompetencja i zaangażowanie niż jeszcze kilka lat temu. Niekiedy zdarza się wysłuchiwać niepochlebnych komentarzy pod adresem innych specjalistów lub osób (co jest raczej poniżej standardów... ;-))... Dlatego całościowo oceniam przeciętnie.

Ze wzgledu na przewlekłą chorobe mam wątpliwa przyjemnosc spotykac bardzo wielu lekarzy, w tym rowniez "ogolnych" i murze przyznac ze Pan Wojciech Just bardzo przyjemnie wyroznia sie na tle częsci swoich kolegow. Ma czas dla pacjentow, bardzo dokladnie opowiada o przyczynie, skutkach objawach choroby. Podpowiada drogi jakimi pacjent powinien sie udac by szukac dodatkowych rozwiazan swojego przypadku. Jako pacjenkta mialam okazje sie przekonac ze Justowi mozna zaufac, ma rozlegla wiedze a jesli cos wykracza poza jego doswiadczenia to wie dokladnie kto moze pomoc.

nie polecam , nie chce wysyłać na badania, z badaniem dziecka jest też ciężko

nie polecam , nie chce wysyłać na badania, z badaniem dziecka jest też ciężko

Dr Just jest moim lekarzem od kilku lat, i mogę szczerze polecić jego osobę. Bardzo uprzejmy, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba na rozmowę i wytłumaczenie problemu, kiedy jest konieczność kieruje na dodatkowe badania, zdecydowanie mu ufam i mogę polecić, gdyż sama przepisałam się do niego od innego lekarza z którego nie byłam zadowolona.

Lekarz godny polecenia. Niezwykle kompetentny, stale dokształcający się i bardzo uprzejmy - jesteśmy całą rodziną pod jego opieką od kilku lat :)

Ze świecą szukać takiego lekarza. Moja rodzinka ma szczęście,że jest pod opieką takiego lekarza

Ze świecą szukać takiego lekarza.
Moja rodzinka ma szczęście,że jest pod opieką takiego lekarza

Juz kilka osob jest pancjentami dra z mojego polecenia

Juz kilka osob jest pancjentami dra z mojego polecenia

Była to moja pierwsza wizyta u pana Dr Justa po zmianie lekarza rodzinnego. Wcześniejszy lekarz miał olewający stosunek do pacjenta zaś Dr Just poświęcił mi 40 min na wysłuchanie mnie od razu zlecił podstawowe badania w gabinecie zabiegowym (EKG,CUKIER,itd..) przepisał leki po których jest o niebo lepiej oraz kazał sie stawić na kontrole :) Być może to dopiero pierwsza wizyta ale wrażenie celujące. Szczerze polecam :)