lekarz Jacek Urbaniak

2,3
2,2
2,7
2,1

nie polece tego lekarza nikomu nie jest dobrym okulistą odradzam wizyt u niego chyba że ktoś chce stracic wzrok

Brak odpowiedniego podejścia do dziecka,nie potrafił albo nie chciał wytłumaczyć jak postępować , brak profesjonalizmu , nie otrzymaliśmy żadnych opinii , ani pisemnego orzeczenia o wadzie i o samym badaniu czy do jakich miejsc się udać tylko od razu pokierował nas do optyka na ul. Górnośląskiej 38 "Twój Optyk" i całkiem przypadkiem okazało się że to sklep żony doktora która tak samo jak i on nie popisała się wiedzą , profesjonalizmem oraz podejściem do pacjenta/klienta.

Doktor Urbaniak nie powinien być lekarzem, bardziej szkodzi niż pomaga. Dba tylko o własne bezpieczeństwo, nie zmienia rękawic po pacjencie, nie dezynfekuje sprzętu na wizycie zaraził mnie wirusowym zapaleniem spojówek. A ja całą rodzinę w tym małe dziecko, które walczy z tym świństwem do dziś.

Ograniczę się do wystawienia oceny. Komentarz musi mieć 100 znaków ale ja nie chcę pisać o tym panu, proszę czytających o zastanowienie się zanim staniecie się jego pacjentami.

Po wizycie u Pana dra Urbaniaka czułam sie usatysfakcjonowana. Nikt nie jest alfą i omegą. Każdy ma prawo do błędu i dlatego uogólnianie opinii o lekarzu na podstawie wyodrębnionego przypadku jest niesprawiedliwe.

Totalny brak profesjonalizmu, gburowaty, traktuje każdego pacjenta jak zło konieczne, brak znajomości leków. Nie polecam

Kompetentny ,mający podejście do starszych ludzi ,potrafi nastawić optymistycznie do swojej choroby. Zawsze wspominam z dużą sympatią.Nie stwarza barier biurokratycznych .Liczy się człowiek.

Swietny lekarz, fachowiec, dobry czlowiek. dzieki niemu widze. Pozdrawiam panie Doktorze

Swietny lekarz, fachowiec, dobry czlowiek. dzieki niemu widze.
Pozdrawiam panie Doktorze

Dzięki niemu widzę! Brawo Panie doktorze!

Dzięki niemu widzę! Brawo Panie doktorze!

Pan "DOKTOR", nie posiada ani grama wiedzy, nie zna leków, nie jest pomocny, oschły, chamski, traktuję pacjenta jak ciężką konieczność. Ordynator? bez tytułu dr n.med.? Woda sodowa uderzyła mu do głowy, jeździ tylko an sponsorowane wycieczki i nic po za tym nie robi!