lekarz Jacek Urbaniak

2,5
2,4
2,4
2,2

Po wizycie u Pana dra Urbaniaka czułam sie usatysfakcjonowana. Nikt nie jest alfą i omegą. Każdy ma prawo do błędu i dlatego uogólnianie opinii o lekarzu na podstawie wyodrębnionego przypadku jest niesprawiedliwe.

Kompetentny ,mający podejście do starszych ludzi ,potrafi nastawić optymistycznie do swojej choroby. Zawsze wspominam z dużą sympatią.Nie stwarza barier biurokratycznych .Liczy się człowiek.

nie rozpoznał poważnej wady wzroku zdjagnozowanej dwa miesiące wcześniej przez kilku lekarzy i profesor w klinice w Krakowie

nie powinien leczyć dzieci przynajmniej tych do lat dziesięciu. Zapomina że im trzeba zakropić oczy a to jest bardzo ,bardzo istotne .dobry lekarz o tym wie .nie polecam go jak specjalistę dziecięcego

Swietny lekarz, fachowiec, dobry czlowiek. dzieki niemu widze. Pozdrawiam panie Doktorze

Swietny lekarz, fachowiec, dobry czlowiek. dzieki niemu widze.
Pozdrawiam panie Doktorze

Doktor Urbaniak nie powinien być lekarzem, bardziej okalecza ludzi niż ich leczy. Po jego zabiegu mam uszkodzone nieodwraclanie oko. A takich ludzi jak ja operowanych przez Niego jest dużo!!!

Dzięki niemu widzę! Brawo Panie doktorze!

Dzięki niemu widzę! Brawo Panie doktorze!