lekarz Jacek Wawrzynowicz

2,7
2,7
2,9
2,5

Niestety lekarz ten w swojej działalności więcej szkodzi niż pomaga. Jerzeli ktoś potrzebuje pomocy specjalisty to polecam Lubin- miasto, w którym jest szpital z kompetentnymi specjalistami w dziedzinie hirurgii i ortopedii, którzy potrafią leczyć i wyleczyć. Pan Wawrzynowicz ma wysokie mniemanie o sobie, monopol w dziedzinie ortopedii w Kępnie i kasy jak lodu. Brakuje mu tylko wiedzy, umiejętności i pokory- zwłaszcza w przypadkach, gdy powinien przyznać się do własnego błędu.

prostak i cham powinien sie wstydzic przeklinac przy pacjencie nawet nie dotknal mojej nogi a juz wyslal mnie na fizjoterapie ktora wogule w niczym nie pomogla nie polecam tego goscia wywyzsza sie kim to on nie jest wielki swiatowej klasy doktor a w praktyce weterynarze wiedza wiecej szkoda czasu i pieniedzy

nie zgodzę się z tymi opiniami; Ja rówież leczyłam sie u tego lekarza, nigdy nie zdarzyło sie by w gabinecie było kilku pacjentów, zawsze był miły i uprzejmy,żartował i mimo sporej liczby ludzi w poczekalni do niego potrafił uspokoić, dokładnie wytłumaczyć co się dzieje i jak będzie przebiegało leczenie, zrobić usg, przejrzeć wyniki; zawsze pamiętał treść poprzedniej rozmowy; zdecydowanie polecam! wyleczył mojego ojca chociarz inni "specjalisci" stwierdzili że nie ma szans i resztę zycia spędzi na wózku inwalidzkim - on jednak sie nie poddał i dzis mój ojciec chodzi; również moje leczenie przebiegało sprawnie i dzieki niemu byłam pozytywnie nastawiona - szybka diagnoza, prawidłowe leczenie; Dodam jeszcze, że faktycznie gdy sam nie jest w stanie pacjenta wyleczyć to daje namiary na innego lekarz; Oby więcej było takich lekarzy!!!

Lekarz, który jest chamski i bezczelny! żdecydowanie nie polecam! Niestety to jest jedyny ortopeda w Kępnie i wydaje mu się, że niewiadomo kim jest! Zabiegany, sprawia wrażenie jakby na nic mie miał czasu i w poradni był za karę! Do mojego urazu podszedł pobieżnie, nawet nie przejrzał dokumentacji medycznej! Powiedział "lepiej już nie będzie", na szczęście są inni ortopedzi poza Kępnem, którzy doprowadzili nogę do stanu używalności wbrew prognozom wawrzynowicza! Niestety to nie jest tylko moja opinia, ten lekarz znany jest ze swojej arogancji wobec pacjentów!! Nie polecam! Chłop chyba już wypalił się zawodowo! Jak możecie i macie środki to szukajcie innego ortopedy, bo wawrzynowicz nie pomoże, a juz napewno wizyte u nigo miło nie zapamiętacie! przykre, ale prawdziwe..

Pan Doktor miły ale ceni.ący swój czas. pacjenci są po 3 - 4 osoby jednocześnie diagnozowani. Jakiś rozkojarzony, nie pamięta tego co obiecywał na poprzednich wizytach. W ga\binecie rozmawia ze wszystkimi pacjentami jednocześnie. Jednak potrafi przynać się do tego że on nie wie co dalej robić z problem,em bo to nie jego konik i podaje namiary na innego fachowca. w ten sposób wyleczył 3 osoby z mojej rodziny. Dzięki

Dzięki