lekarz Jacek Wencel

Neurolog

Lekarz jak dla mnie bardzo małomówny jednak pod każdym względem profesjonalista Leczę się u niego 8 lat i powiem szczerze, ze z doświadczenia lepiej wychodzi mi dobre leczenie niż gdy lekarz dużo mówi objaśnia a nic nie robi Polecam

Byłam u kilku neurologów i żaden nie wysłuchał mnie tak uważnie ani tak dokładnie nie zbadał. Czułam, że jestem człowiekiem a nie przypadkiem medycznym. Lerzałam też u tego lekarza na oddziale w szpitalu. W żadnym innym (a trochę ich zwiedziłam) nie doświadczyłam tak wspaniełego podejścia do pacjentów. Koleżanka na łóżku obok miała takie samo wrażenie. W moim odczuciu to dobry lekarz i porządny człowiek.

Nie polecam tego lekarza. Ma się wrażenie, że "odfajkowuje" wizytę. Anka

Nie polecam tego lekarza. Ma się wrażenie, że "odfajkowuje" wizytę.
Anka

Po nieudanym leczeniu u innego lekarza specjalisty moja poprawa stanu zdrowia to sukces tego sympatycznego lekarza. Jest miły, potrafi cierpliwie słuchać i spokojnie wyjaśnić wątpliwości pacjenta. Oraz konkretnie uzasadnić swój wybór leku i leczenia. Polecam tego neurologa.