Lekarze Neurolog Poznań

lekarz Magdalena Domańska

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból
Opinia dodana przez: Iza
Od dawna cierpiałam na bóle głowy. Próbowałam wszystkiego. nic nie pomagało. Przedstawiłam wszystkie dokumenty doktorowi,chociaż juz nie miałam nadziei ,że pomoże. Zaproponował inne leki,nie tak drogie jak ostatnio... Jest lepiej. Mimo,że była to wizyta NFZ rozmawiał ze mną spokojnie.Nie spieszył się. W poczekalni dużo ludzi,a on spokojnie radził. Polecam. myślę,że pochyli sie nad każdym ,nawet bardzo trudnym przypadkiem.

lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Centrum Medyczne neoMedica
ul. Świetlana 25
60-151 Poznań

Gdybym mogła to bym dodała jeszcze ze 100 gwiazdek. Zdecydowanie jest za mało tak profesjonalnych lekarzy jak Pani doktor. Poświęca czas pacjentowi, odpowiada na wszystkie pytania, zleca badania.W całym moim życiu nie spotkałam tak zaangażowanego i pogodnego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna Jaroszewska

lekarz Helena Pawłowska

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

bardzo miła pacjentowi poświęca dużo czasu wnikliwie tłumaczy przebieg choroby pania dr poleciłam znajomym są bardzo zadowoleni z przebiegu leczenia .gdyby nie pani dr może już bym nie pisała tej opini mam tętniaki po drugiej wizycie podejrzewała co to może być bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Natalia Smolińska

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Świetny lekarz. Zawsze cierpliwa, miła i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Zna się na tym co robi, dokładnie wypytuje o wszystko i tłumaczy sposób leczenia. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz. Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Jan Mejnartowicz

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Elżbieta Nowak-Mielcarek

Neurolog

Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści"FAMILIA" s. c.
ulica Chojnicka 58
60-480 Poznań

Super pani doktor, podejście do pacjenta rewelacja, dobry kontakt, przemila osoba z sercem na dłoni

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Anestezjolog

ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Elżbieta Tokarz-Kupczyk

ulica Marcelińska 6/1
60-801 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego miałam przyjemność poznać. Pani dr jest nie tylko lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Pełna ciepła i chęci pomocy. Jako osoba przewlekle chora jestem wdzięczna, że trafiłam pod skrzydła pani dr. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Agnieszka Walocha

lekarz Tadeusz Góźdź

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za kompleksowe podejście; pacjent czuje się jak człowiek, a nie uciążliwy przypadek. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Mieczysław Krawczyk

Altanowa 18
60-480 Poznań

Naprawdę godny polecenia. Wystawił mi dobrą diagnozę,której nie podważył słynny profesor Harat z Bydgoszczy.Ciepły stosunek do pacjenta
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Sylwia Dziedzic

Internista, Neurolog

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Szanowna Pani Dr.n.med Sylwia Dziedzic...Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Pani oddaniu serca dla pacjenta zaangażowaniu całego personelu i fizykoterapełtom za ogromne zaangażowanie życzę również pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia i samozaparcia w ćwiczeniach i rechabilitacji Z wyrazami szacunku ... Mirosław Sielezin pacjent oddział rehabilitacji Mogileńska 42 Poznań.Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław Sielezin

Hanna Hertmanowska

woj szp
juraszow
Poznań

bardzo dobra, poświęca bardzo dużo czasu, umie słuchać, a przy tym jest nie tylko lekarzem ale i człowiekiem

lekarz Sebastian Szuster

Medic-R Sp. K. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Mylna 27/1
60-856 Poznań

Uprzejmy i zaangażowany by pomóc pacjentowi. Konkretnie i rzetelnie tłumaczy chorobę, leczenie i ewentualne jej powikłania. Polecam. Lidia.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Piotr Orchowski

Neurolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Byłam pierwszy raz u Pana doktora Piotra Orchowskiego neurologa z polecania ,jest mi tak bardzo miło , że spodkałam bardzo kompentnego lekarza , który w ciągu 30 minut ,zobrazował moją dolegliwość tak, bardzo subtelnie mi ją przedstawił.Dziękuję Panie doktorze , życzyła bym wszystkim ,żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Andrzej Romer

Psychiatra, Neurolog

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurolog
                                       dr n. med. Krzysztof Michalak

dr n. med. Krzysztof Michalak

Gabinet Medycyny Holistycznej
Zbąszyńska 32 m.3
60-359 Poznań

Byłam na dwóch wizytach nie spotkałam się z tam kompleksowym podejściem do pacjenta.Pomocny a to najważniejsze.Ostrozny z dawką leków ale pomagają . Nareszcie wspaniale funkcjonuje.POLECAM.