Neurolog Poznań

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

W moim odczuciu bardzo wnikliwa analiza każdego przypadku i dostosowanie leczenia do faktycznych potrzeb pacjenta. Fachowość i uprzejmość idą ze sobą w parze. Bardzo wysoka kultura osobista. Świetny lekarz

Centrum Medyczne neoMedica
ul. Świetlana 25
60-151 Poznań

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Opinia dodana przez: Anita

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.

Opinia dodana przez: Edyta

LUX MED
ulica Wichrowa 1
60-449 Poznań

Nawet prywatnie za 200 zł lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi ja Pani doktor Dagmara przy wizycie na fundusz. Odpowiedziała na każde zadane pytanie. Poświęciła mi 40 minut. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor każdemu kto szuka dobrego neurologa.

Opinia dodana przez: Monika

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

Altanowa 18
60-480 Poznań

Naprawdę godny polecenia. Wystawił mi dobrą diagnozę,której nie podważył słynny profesor Harat z Bydgoszczy.Ciepły stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Barbara Mleczak

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.

Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.

Opinia dodana przez: Magdalena

woj szp
juraszow
Poznań

bardzo dobra, poświęca bardzo dużo czasu, umie słuchać, a przy tym jest nie tylko lekarzem ale i człowiekiem

Medic-R Sp. K. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Mylna 27/1
60-856 Poznań

Uprzejmy i zaangażowany by pomóc pacjentowi. Konkretnie i rzetelnie tłumaczy chorobę, leczenie i ewentualne jej powikłania. Polecam. Lidia.

Opinia dodana przez: Lidia