lekarz Jacek Więcek

polecam doktora wszystkich.jest b.miły, uśmiechnięty, wzbudza zaufanie przede wszytskim kompleksowym podejściem,zaangażowaniem,nie śpieszy się nigdy i jest b.dokładny.Super lekarz:-))))))

zdecydowanie najlepszy ginekolog. Miły, kompetentny. Mnie jako młodą dziewczynę na początku speszył fakt, że jest to młody lekarz, ale zdecydowanie profesjonalny. Nie śpieszy mu sie, wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiewał moje wątpliwości. szczerze polecam

Bardzo sympatyczny lekarz.Cieszę się,że trafiłam na niego kilka dobrych lat temu.Trzymam się jego do dnia dzisiejszego.Nie ma lepszego od niego.Dziękuję Panie doktorze,tak trzymać...opolanka EWA

Lekarz J.Więcek jest naprawde dobrym lekarzem zna sie na swoim zawodzie do kazdej pacjentki podchodzi idywidualnie, wszystko tłumaczy, pyta jest miły.Prowadzi moją ciąże i naprawde nie mam nic do zarzucenia ;] .. Bardzo polecam Dr. Jacka Więcka

Lekarz z powołania. Prowadził moją ciążę - wyjaśnia wszystko co robi, co sprawdza, co widzi na monitorze. Odpowiadał na pytania rzeczowo i bez pośpiechu. Spotkałam się z nim również w szpitalu i gdyby nie on uciekłabym jeszcze przed operacją. Zyczę sobie i innym tylko takich lekarzy.