lekarz Jacek Żebrowski

Psychiatra

Wszystkim gorąco polecam tego wspaniałego lekarza. Wiedza Pana Doktora, która idzie wraz z doświadczeniem sprawia, że jego pacjenci czują się lepiej. Byłam kilka razy na oddziale w szpitalu u Pana Doktora i zauważyłam, iż ma on indywidualne podejście do każdego pacjenta i zrozumienie problemu choroby, z którym pacjent walczy. Jestem bardzo mu wdzięczna, iż moje życie wróciło do normy i nadal mogę cieszyć się życiem.

Dzien Dobry bylem na komisji 19.10pazdziernik 2017r Ten pan zachowuje sie jak UBEK wszystkich przestrzegam przed tym lekarzem najlepiej wogole sie do niego nie odzywac ,ja opowiedzialem na komisji prawde ze jestem osoba bezrobotna,i ze mam eksmisje z mieszkanie a on zekl ze bede wyrzucony do schroniska wiec sami sobie odpowiedzcie na temat zachowania tego pana i ponadto skonczylem terapie uzaleznien aa a on zekl bez wachania ze to niema zwiazku z niepelnosprawnoscia a przypomne pilem od 18roku zycia mam 35l jeszcze gorszego lekarza w zyciu nie spotkalem ,powinien pracowac dla ss formacja zbrodnicza pozdrawiam.

Doktor Jacek Żebrowski, to niezwykły, wyjątkowy człowiek i specjalista. Kompetentny, wnikliwy i pozbawiony tej suchej obojętności, cechującej niektórych lekarzy. Raczej odwrotnie, bo z głęboko pogodnym, optymistycznym podejściem, okraszonym dawką dobrego poczucia humoru, potrafi zalecić, zdrową, optymistyczną porcję realnie pozytywnego nastawienia. Oczywiście również odpowiednio dobrane leki i wspierającą rozmowę terapeutyczną. Pomimo silnego, psychicznego okaleczenia przez chorobę i terapie poprzednich specjalistów( ), doktor Żebrowski pozbierał mnie, nie bez trudu(dokładnie teraz mija rok, od kiedy leczę się u tego specjalisty), a dalszy, uzyskany klimat wzajemnego zaufania gwarantuje i świadczy jednocześnie o wiarygodnej i skutecznej metodzie jego leczenia. Polecam szczerze wg własnego, pozytywnego doświadczenia(jak dotąd)…

Jestem w szoku po przeczytaniu powyższych opinii. Korzystam z porad Pana Doktora w Poradni Zdrowia Psychicznego i jestem bardzo zadowolony. Zawsze czuję się wysłuchany i zrozumiany, mam dobrze dobrane leki, a ponadto otrzymałem szybką pomoc przed nagłym wyjazdem do pracy za granicę. Polecam!

Po pierwsze, szkoda gadać. Miałem nieprzyjemność spotkać się z tym człowiekiem podczas przyznawania stopnia niepełnosprawności. Wszedłem do gabinetu i ten pan w ogóle na mnie nie spojrzał, zadał mi tylko jedno pytanie i przez piętnaście minut notował coś na karcie nie wyściubiając nosa znad karty. Dostarczyłem pełną dokumentację medyczną, cztery wypisy ze szpitala i co się okazało? Że na chorobę afektywną dwubiegunową z przebytą depresją umiarkowaną, próbą samobójczą i stwierdzonym Borderline należy mi się tylko lekki stopień niepełnosprawności, podczas gdy Światowa Organizacja Zdrowia klasyfikuje CHAD na siódmym miejscu pod względem choróby najbardziej destabilizującą życie pacjenta we wszystkich płaszczyznach. Nie polecam, sprawa znajdzie się w sądzie

Dr Jacek Żebrowski jest bardzo dobrym i kompetentnym psychiatrą, który rozumie potrzeby pacjenta. Każdego chorego potrafi wysłuchać i zastosować względem niego właściwe leczenie. Polecam Go każdemu.

Chciałam serdecznie podziękować panu doktorowi , miałam do czynienia pierwszy raz z tym oto lekarzem i chcę powiedzieć, że nikt w tak szybkim czasie nie podniósł mi ciśnienia.Odradzam stawiania się na komisji do spraw o orzekaniu niepełnosprawności, ponieważ człowiek ten zamiast pomóc choremu, traktuje go jak intruza ,w sposób bardzo arogancki.Nie chcę już więcej mieć do czynienia z tym człowiekiem, dlatego postanowiłam napisać tych parę słów i ostrzec innych przed tą Osobistością...

Pan doktor nie panuje nad swoimi emocjami. Zadrażnia się, bywa agresywny i chamski. Możliwe, że On sam potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Nie powinien mieć dostępu do pacjentów.

To co przezylam przez tego lekarza,to koszmar-wredny,nie ludzki. Calkowity brak zrozumienia rodziny chorego (ja na szczescie jestem zdrowa)a mojm mezem tak sie zajol,ze niech Bog broni-nigdy wiecej bym Go nie chciala spotkac. Oby musial kiedys(mam nadzieje,ze sie tak stanie)przezywac to ,co ja dzieki niemu.Zycze mu tego z calego serca. Wiecej zrozumienia p. doktorku. w koncu nie jest pan barmanem. Samych okropnych dni panu zycze-

dr Jacek Żebrowski jest bardzo dobrym lekarzem, który potrafi zrozumieć pacjenta. Ale przede wszystkim jest dobrym człowiekiem. Karol Kares

Karol Kares