A ja niestety nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. DO doktora trafilismy z polecenia kogoś znajomego,ktory bardzo dobrze mowił o nim, ale na mnie on nie zrobił dobrego wrażenia! Juz na pierwszej wizycie w poradni przyszpitalnej okazał się gburem, który nie ma wystarczająco dużo czasu, żeby poświęcić pacjentowi choć pare minut na udzielenie informacji o chorobie dziecka! Lekarz przyjmuje ekspresowo i jeśli komuś chodzi tylko o odbębnienie wizyty u chirurga a niekoniecznie dowiedzenie się czegoś więcej o stanie zdrowia dziecka TO może udać się do doktora Ziomka!!! Nie za bardzo rozumie tego zachwalania doktora,ktory że komo ma takie dobre podejscie do dzieci? W przychodni poświęca może z minutę na każdą wizyte a na oddziale (bo tam też syn lezał)naprawdę nie widziałam jakiegokolwiek zainteresowania wobec pacjentów! JA NIE POLECAM i na pewno więcej do niego na żadną wizytę nie pójde bo naprawdę szkoda czas!!!

24.07.2012 przypadek: złamanie kości ramiennej, pacjent lat4. Pierwszy kontakt, Lekarz bardzo miły i rzeczowy. Wzbudza zaufanie rodziców a co najważniejsze małego pacjenta. Badanie dziecka odbyło się delikatnie, a zarazem profesjonalnie. Pan dr (dotyczy danego przypadku) zlecił RTG, postawił diagnozę, wytłumaczył na czym polega uraz i przedstawił opcję zaopatrzenia medycznego. Wizyta szybka lecz profesjonalna, moim zdaniem BARDZO WYSTARCZAJĄCA (dla danego przypadku) bezstresowo dla dziecka. Polecam Rodzic.

Nareszcie trafiłam na mądrego lekarza.

Nareszcie trafiłam na mądrego lekarza.

Lekarz, do którego można się zwrócić z każdym problemem i uzyska się kompetentną pomoc. Jest miły, uprzejmy, sympatyczny.

Pan doktor zaleca profilaktyczne pieluchowanie, na następnej wizycie nawet o to nie pyta. Za to na pytanie rodzica co jest nie tak z bioderkami dziecka, odpowiada pokazując na rentgen "ta kulka jest za mała" Nie robiąc wywiadu a propos karmienia dziecka zaleca zwiększenie dawki wit. D co ostatecznie spowodowało przedawkowanie.Nie polecam!

wizyta trwala ekspresowo 3 minuty.Lekarz stwierzdił przepuklinę pachwinową i kazał tylko obserwować, nie leczyć....nie polecam

zdecydowanie fachowiec w swojej dziedzinie, kompetentny i miły, nawiązuje kontakt z dziećmi i tłumaczy chorobę i leczenie rodzicom. Polecam.

bardzo miły i sympatyczny lekarz szył mi krocze... Naprawde bardzo polecan dr. Ziomka ;) Pozdrawiam ;))

Nie zgadzam się z innymi opiniami ponieważ Dr.Ziomek operował jąderko mojego synka i spieprzył to delikatnie mówiąć.Syn musiał mieć następną operację u profesjonalistów którzy poprawili jego błędy.

Jest to najlepszy lekarz jakiego znam ,uratował życie mojej córce.Wspaniali są też inni lekarze pracujący razem z Doktorem Ziomkiem.Pozdrawiam wszystkich Ewa Lato.