dr n. med. Jadwiga Babiak

2,6
2,2
2,5
1,7

Moja ocena dotyczy głównie córki p. Babiak, ówczesnej studentki, która uczyła się u boku mamy i na moje nieszczęście została moim lekarzem . Nie polecam jej, gdyż jest bardzo niemiła, jak również tej przychodni, ze względu na b. wysokie koszty leczenia. Koszt wizyty jest nie duży, bo ok. 40 zł, ale trzeba zapłacić na każdy materiał wykorzystany podczas wizyty monitorującej, co wychodzi średnio 200-260zł, czasem więcej, czasem mniej. Moja koleżanka u lekarza w Poznaniu płaciła zawsze 100zł, niezależnie od tego co było robione. Po 2,5 roku noszenia aparatu, okazało się, że muszę usunąć ósemki, które mi w międzyczasie wyrosły(nie powiedziano mi że trzeba je usunąć)i założyć jeszcze dodatkowe wyciągi(już dokładnie nie pamiętam co to było), w każdym razie jak mi Pani wyliczyła koszt ok. 3 tys. zł, to dostałam białej gorączki. Byłam na konsultacji u lekarza w Poznaniu (o dobrej opinii), okazało się że mam krzywe jedynki i bałagan w buzi. Powiedział mi że nie podejmie się leczenia mnie i żeby wyprostować zęby musiałabym zdjąć stary aparat i założyć nowy. Po tak długim okresie z aparatem w buzi zdecydowałam się go zdjąć i zostawić zęby tak jak mam, niestety nie wygląda to tak jak powinno wyglądać po prawie 3 latach noszenia aparatu. Masakra, naprawdę żałuję że wcześniej nie zmieniłam lekarza i tak długo czekałam. Przede wszystkim zabrakło mi podejścia bardziej perspektywicznego, przewidzenia tego że mi te ósemki wyrosną (miałam zdjęcie robione), u góry miałam tylko krzywe jedynki i nawet to nie zostało dobrze zrobione, większej informacji co jest/będzie robione. Naprawdę nie polecam, wszystko działo się pod okiem dr J.Babiak, także jej również nie polecam.

Boże to był największych Blon w moim życiu :( leczenie zębów w arcanus Swarzędz :( 4,5 noszenia aparatu bez wielkich rezultatów i na koniec po wyrażeniu mojej opinii Pani doktor podsumowala : z takich zębów się cudów niezrobi... Szkoda tylko że napoczatku leczenia obiecywał super plan leczenia.. A finał taki ze na każdej wizycie inny plan leczenia, za każdym razem inna Pani mnie '' robiła ", ceny zupełnie z kosmosu... A teraz jeden drut retencyny klejone i jedna nakładka. Kazdy po 450zl czyli 900zl + wizyta. Na to gdy drucik z zęba się odkleil to z każde podklejenie się płaci niewiem ile bo zajazdy razem inna cenę mi panie wliczając... Niepolecam nikomu, długo by wymieniac, zeby wyrwane gdzie teraz szpary mi się robią.. Teraz tylko płakać mi się chce bo tyle pieniędzy człowiek tam zostawi a efektów brak. Myślałam że poszłam do fachowca ale niestety Panie Babiak widocznie się już '' do robiły '' że klientów traktoja naodpierdal.Niepolecam nikomu!!

Założyłem dziecku aparat ortodontyczny, zapłaciłem za dolny łuk. Dziecko nie mogło mieć założonych zamków na wszystkie zęby, bo były "pokrzywione". Mimo zapłaty za cały łuk pobierano ode mnie opłaty za doklejanie zamków na pozostałych zębach w miarę prostowania się zębów - dlaczego pytam się??? jeśli zapłaciłem za cały łuk?? Niestety to jest metoda - brać tylko pieniądze. Już się zdecydowałem na ten aparat i do końca niestety muszę tam chodzić z dzieckiem. Pani Małgorzata jest sztucznie uprzejma, aż niemiło się słucha jak leje ten lukier otoczony jadem. Do gabinetu zaprasza ...

Niestety to jest metoda - brać tylko pieniądze. Już się zdecydowałem na ten aparat i do końca niestety muszę tam chodzić z dzieckiem. Pani Małgorzata jest sztucznie uprzejma, aż niemiło się słucha jak leje ten lukier otoczony jadem. Do gabinetu zaprasza sporadycznie, a uważam, że rodzic powinien być przy wizycie - tak jak w innych gabinetach. Nikt nic nie tłumaczy jak przebiega leczenie. Jak trzeba więcej zapłacić to do środka zapraszają. Szczerze nie polecam !!!!! Tam tylko Panie obsługujące są szczerze miłe !!!!

przychodnia reklamuje się że działa na fundusz. Jednak to tylko po to zeby zwerbować klienta.. nfz nie wiele moze zaproponować ale za to prywatnie mozna wszystko...tak usłyszałam na wejsciu! ogolnie pacjent nfz= pacjent drugiego sortu. Strasznie cięte towarzystwo na pieniądzę nie popuszczą złotówki. Na nfz nie polecam ale prywatnie to pełna kultura jednak młodsza pani doktór NA SIŁE MIŁA czytaj nie przyjemna strasznie!!! cztając opinie innych widze ze moje odczucia nie są jedyne. dlatego lepiej szukac poradni gdzie klienci sa traktowani na równi. Tutaj bardzo drogo i za wszystko trzeba płacić !!!

Zdecydowanie nie polecam przychodni Arcanus . Na każdej wizycie obsługiwała mnie inna pani doktor, w związku z czym brak było spójności w leczeniu. Każda pani miała swój pomysł, którego nie realizowała bo na następnej wizycie przyjmował mnie już kto inny z zupełnie innym zamysłem. Rezultatem takich działań są moje zęby, które dokładnie miesiąc po ściągnięciu aparatu zaczęły się rozjeżdżać, pomimo podklejonego aparatu retencyjnego. Kiedy udałam się ponownie z wizytą wszystkie panie główkowały co by tu teraz począć i w ostateczności zaproponowały mi ponowne założenie aparatu, cytuje "ze zniżką". A dokładnie miało to być założenie aparatu estetycznego w cenie zwykłego. Odradzam wizytę w tym gabinecie. Strata czasu i przede wszystkim pieniędzy a efektów brak.

nie polecam tej pani ani tej kliniki miałam mieć zakładany tam aparat ale żeby to zrobić musze mieć wyrwane niby 3 zęby teraz czekam na wizytę u innego ortodonty ogólnie nie polecam tego miejsca jakis gościu robił mi zdjęcia szczęki jeżeli chcesz mieć zdrowy uśmiech już dziś zmien swojego ortodontę a na pewno nie pożałujesz

Nie polecam! W tej przychodni jedyne co się liczy, to PIENIĄDZE. Brak profesjonalizmu, niemiła. Brak skupienia na pacjencie. Praca bez rękawiczek. Pretensje, przy odmowie wizyty z powodu choroby. Bardzo niemiło wspominam. Dobrze, że zmieniłam ortodonte. Stracony tylko czas i pieniądze. Nie polecam.

Nie polecam! W tej przychodni jedyne co się liczy, to PIENIĄDZE.
Stracony tylko czas i pieniądze. Nie polecam.

NIE POLECAM! Bogu dziękuję, że nie założyłam u tej Pani aparatu! Koleżanka nosiła 3,5 roku po czym "2" jej wypadła tak po prostu! Za pierwsze 3 wizyty zapłaciłam ok 800zł! KOSZMAR! Zmieniłam ortodontkę z Poznania i już po 3 wizycie miałam założony aparat. U Pani Babiak więcej gadania niż leczenia, a co za tym idzie wielkie koszty! Tragedia! Kobieta zdziera pieniądze na ludziach a nie ich leczy! Większego zdzierstwa nigdy nie widziałam!

Jestem niezadowolona z leczenia dentystycznego, gdyż w skutek jej zabiegów straciłam trzy zęby. Dodam tyle, że leczyłam się u niej długofalowo, moja mama zawierzyła jej decyzjom jako profesjonaliście, czego skutkiem, jak wcześniej napisałam jest brak trzech zębów. Odradzam!

bardzo drogo, aparat ortodontyczny nosiłem 3,5 roku, mimo, że przez ostatni rok nie było absolutnie żadnej zmiany na jeszcze lepsze, po prostu każda wizyta = duże pieniążki