dr n. med. Jadwiga Babiak

2,1
2,5
2,4
1,6

NIE POLECAM! Bogu dziękuję, że nie założyłam u tej Pani aparatu! Koleżanka nosiła 3,5 roku po czym "2" jej wypadła tak po prostu! Za pierwsze 3 wizyty zapłaciłam ok 800zł! KOSZMAR! Zmieniłam ortodontkę z Poznania i już po 3 wizycie miałam założony aparat. U Pani Babiak więcej gadania niż leczenia, a co za tym idzie wielkie koszty! Tragedia! Kobieta zdziera pieniądze na ludziach a nie ich leczy! Większego zdzierstwa nigdy nie widziałam!

Moja ocena dotyczy głównie córki p. Babiak, ówczesnej studentki, która uczyła się u boku mamy i na moje nieszczęście została moim lekarzem . Nie polecam jej, gdyż jest bardzo niemiła, jak również tej przychodni, ze względu na b. wysokie koszty leczenia. Koszt wizyty jest nie duży, bo ok. 40 zł, ale trzeba zapłacić na każdy materiał wykorzystany podczas wizyty monitorującej, co wychodzi średnio 200-260zł, czasem więcej, czasem mniej. Moja koleżanka u lekarza w Poznaniu płaciła zawsze 100zł, niezależnie od tego co było robione. Po 2,5 roku noszenia aparatu, okazało się, że muszę usunąć ósemki, które mi w międzyczasie wyrosły(nie powiedziano mi że trzeba je usunąć)i założyć jeszcze dodatkowe wyciągi(już dokładnie nie pamiętam co to było), w każdym razie jak mi Pani wyliczyła koszt ok. 3 tys. zł, to dostałam białej gorączki. Byłam na konsultacji u lekarza w Poznaniu (o dobrej opinii), okazało się że mam krzywe jedynki i bałagan w buzi. Powiedział mi że nie podejmie się leczenia mnie i żeby wyprostować zęby musiałabym zdjąć stary aparat i założyć nowy. Po tak długim okresie z aparatem w buzi zdecydowałam się go zdjąć i zostawić zęby tak jak mam, niestety nie wygląda to tak jak powinno wyglądać po prawie 3 latach noszenia aparatu. Masakra, naprawdę żałuję że wcześniej nie zmieniłam lekarza i tak długo czekałam. Przede wszystkim zabrakło mi podejścia bardziej perspektywicznego, przewidzenia tego że mi te ósemki wyrosną (miałam zdjęcie robione), u góry miałam tylko krzywe jedynki i nawet to nie zostało dobrze zrobione, większej informacji co jest/będzie robione. Naprawdę nie polecam, wszystko działo się pod okiem dr J.Babiak, także jej również nie polecam.

bardzo drogo, aparat ortodontyczny nosiłem 3,5 roku, mimo, że przez ostatni rok nie było absolutnie żadnej zmiany na jeszcze lepsze, po prostu każda wizyta = duże pieniążki

ogólnie polecam, bardzo dużo wiedza o leczeniu ortodentycznym ktore w tym gabinecie jest bardzo drogie,,,

Wszystkie oczekiwania z mojej stron zostaly spelnione.

Wszystkie oczekiwania z mojej stron zostaly spelnione.