dr n. med. Jadwiga Bernardczyk-Meller

2,5
2,7

tylko dzienki pani doktor jeszcae widze

tylko dzienki pani doktor jeszcae widze

Pani doktor bada powierzchownie. Bardzo mało czasu poświęca na badanie. Nie zbadała ciśnienia w gałce ocznej podczas pierwszej wizyty. Nosze soczewki kontaktowe, nie powiedziała jakie są dla mnie najlepsze, nic nie mówiła o kroplach do oczu. Sprawdziła jedynie ostrość wzroku i stan siatkówki. Nie sprawdziła okularów. Powiedziała, ze mam używać tych soczewek co do tej pory. Jak na wizytę prywatną to zdecydowanie za mało, czas poświęcony to 10min.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, z bardzo dużą wiedzą przy tym Pani Doktor jest cierpliwa i bardzo miła.Lekarz godny polecenia z całą pewnością.