dr n. med. Jadwiga Gural

Doskonała doktor bada szczegółowo i niezwykle sprawnie czyta dokumentację lekarską. Rozmawia z pacjetem w sposob zrozumiały zaleca ruch gimnastykę spacery oraz dobiera odpowiednie leki. Zwraca uwagę na dietę i sposób życia pacjenta. Dokłada maksymalnie starań aby pomóc pacjentowi. Jest konkretną nie lubi marudzenia. To doktor nauk medycznych kapitalna kobieta. Gorąco polecam wszystkim którzy poważnie traktują swoje zdrowie

Pani doktor bardzo nieuprzejma, brak szacunku dla pacjenta, jej komentarze nie na miejscu. Nie polecam

Lekarz beznadziejny. Brak szacunku do pacjenta. Pani doktor oburzona nawet na prośbę wypisania na kartce zażywania leków z komentarzem: nie jest Pani starą 90 latką żeby nie zapamiętać. Skandal. Więcej szacunku zarozumiała pani doktor. Foszki proszę zostawić dla domowników.

Lekarz o wysokiej kompetencji,miła uprzejma do pacjenta.Potrafi zrozumiale wytłumaczyć jednostkę chorobową ,oraz postępowanie i zalecenia.Polecam .

Jest swietnym ,prawdziwym lekarzem ,ma wielkie serce ,zeby takich lelarzy w naszej sluzbie zdwrowia bylo jak najwiecej. Goraco polecam Pania doktor .

Bardzo dobry diagnosta.Skoro sprawiacie Trudności to odstępuję od dalszych komenyarzy.

Lekarz godny polecenia, w każdym razie ja jestem zadowolona.

Lekarz godny polecenia, w każdym razie ja jestem zadowolona.

moze prywatnie za kase to miła , a tak beznadziejny lekarz

moze prywatnie za kase to miła , a tak beznadziejny lekarz

Za każdym razem jak sie do pani doktor zglosilam to mi pomogla.Polecam wsztstkich bo to swietny fachowiec.Szkoda tylko ze tak malo jest w naszm kraju takich lekarzy.