dr n. med. Jadwiga Hawranek

Chirurg dziecięcy

2,9
2,7
2,7

Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Szeroka wiedza i profesjonalizm to bardzo duży atut Pani Doktor. Zabieg został wykonany z dużą starannością i precyzją. Dzięki temu moje dziecko jest sprawne. Zdecydowanie polecam.

Poprzednie opinie to chyba konkurencja. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Doktór. To bardzo kompetentna osoba i prawdziwy fachowiec, przy tym bardzo ciepła i miła. Dzięki niej moje dziecko jest teraz w pełni sprawne, a mogło być zupełnie inaczej.

Zgadzam się w 100% z poprzednią wypowiedzią. Znalazła u dziecka dysplazję; nawrzeszczała na mnie że chcę zrobić z małej kalekę bo nie kładę jej na siłę na brzuszek; po czym po konsultacji u ortopedy okazało się że mała ma wzorowe bioderka!!!!!! Nigdy więcej takich "lekarzy"

Nie polecam wizyt u Pani dr, która niestety nie ma odpowiedniego podejscia do dzieci, do rodziców zresztą też nie. Szczytem niekompetencji jest fakt, że Pani dr przyjmuje w towarzystwie jakiegoś mężczyzny, który nie raczył nawet założyć fartucha. Cała wizyta w nerwowej atmosferze,gdyż lekarce bardzo się spieszy. Ubieranie dziecka na poczekalni to niestety standard. Godne pożałowania są też zapisy na wizyty, bo przed gabinetem okazuje się, że na 13:00 zapisane jest 20-30 niemowląt!!! Naciąganie NFZ na bezcelowe wizyty kosztem czasu i nerwów pacjentów, to specjalność Pani dr, bo jak inaczej wytłumaczyć ...

Naciąganie NFZ na bezcelowe wizyty kosztem czasu i nerwów pacjentów, to specjalność Pani dr, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że u 80% badanych widzi dysplazję, co skutkuje kolejnymi wizytami? Albo szuka jąderek kostnienia u 3-miesięcznego dziecka (jąderka kostnienia pojawiają się w okresie 6-12 m.ż.) przyprawiając niezorientowanego rodzica o zawał i skłaniając oczywiście do jeszcze kilku wizyt zanim się wykształcą...

Lekarka gburowata nawet bym powiedziała chamska. Może na prywatnej wizycie jest inna, ale za państwowe pieniądze traktuje dzieci i rodziców jak balast. Wizyta trwała 1 minutę. Nic się nie dowiedziałam, muszę szukać innego lekarza, bo dziecko nadal jest chore.

Pani doktor, pomogła Mi gdy miałem złamaną kostkę obustronnie, z przemieszczeniem. Dzisiaj czuję się doskonale, jedyną oznaką tego że coś miałem z kostką jest malutka blizna po prawej stronie.

dobry lekarz miła pani podchodzi do pacjenta z sercm nie odwala fuszerki polecam