lekarz Jadwiga Iwańska

3,5
3,4
3,6
3,5

Niestety, nie polecam. 3 wizyty z niemowlakiem, na każdej z nich usłyszałam co innego. Pani dr dała nam skierowanie na inhalacje metodą, z którą 5-latki mają problem a mój syn ma 10 miesięcy. Chcąc umówić się na zabiegi zostałam uświadomiona, że u takich maluszków nie stosuje się takiej metody, pani dr powinna o tym wiedzieć i zastosować inne leczenie. Straciłam tylko czas i nerwy, a dziecko chodzi z płynem w uchu. Bardzo mi przykro. Tragedia!

szczerze polecam panią doktor, wyjątkowe podejście do dzieci, zabieg usunięcia migdałka bez żadnych powikłań

Nie polecam. Pani doktor spóźniała się ponad godzinę.Po dwóch godzinach czekania nie dowiedziałam się niczego.Nie zadawała żadnych pytań i nie słuchała co mam do powiedzenia.Kompletny brak kontaktu z Panią doktor.

Polecam Panią doktor. Doswiadczenie, kompetencja, zainteresowanie pacjentem. To był mój bardzo dobry wybór.

BARDZO POLECAM. BYŁAM U PANI DOKTOR 2 RAZY Z CZTEROMIESIĘCZNYM BOBASEM - POMOGŁA JUŻ PO PIERWSZEJ WIZYCIE BYŁAM ZADOWOLONA CÓRCIA PRZESTAŁA SMARKAĆ PO RAZ PIERWSZY OD 3 MIESIĘCY ( BYŁA CAŁY CZAS POD NADZOREM LARYNGOLOGA W DG I PEDIATRY - LECZENIA BEZ REZULTATU).ZACHĘCONA POWODZENIEM POSZŁAM RÓWNIEŻ ZE STARSZĄ CÓRKĄ KTÓRA JEST UMĘCZONA NOCNYMI BEZDECHAMI I KLUSKAMI W GARDLE - RÓWNIEŻ JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTU WIZYTY. JA PRZESZŁAM JUŻ TROCHĘ LEKARZY I WIEM IŻ DOBREGO LEKARZA ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ A TEGO POLECAM.

Nie polecam. Na wizytę refundowaną przez NFZ czeka się kilka miesięcy, po czym przed wizytą czeka się kilka godzin w poczekalni żeby na 3 minuty wejść do gabinetu i niczego się nie dowiedzieć. Dziecko miało płyn w uszach (wcześniej robiliśmy badanie) a pani doktor zleciła płukanie uszu i zaprosiła na następną wizytę bo na tej nic nie mogła stwierdzić z powodu woskowiny w uszkach. Nie dostaliśmy żadnych zaleceń ani leków. Polecam dla osób, które mają dużo czasu i nie oczekują od lekarza żadnej porady...

Pani doktor to wspaniała osoba ciepła serdeczna niezwykle zaangażowana w swoją prace przeprowadzała zabieg mojemu dziecku i jestem bardzo zadowolona prawdziwy lekarz z prawdziwego zdarzenia godny zaufania i polecenia!!!

pani doktor kompetentna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, miała świetny kontakt z moją 3 letnią córeczką, skutecznie wyleczyła chorobę dziecka, polecam :)

Pani doktor bardzo miła, wytłumaczyła mi wszystko i udzielała odpowiedzi na każde pytanie. Polecam w 100%

Polecam w 100%

Pani doktor bardzo miła, z dobrym podejściem do dzieci (mówiła spokojnie, tłumaczyła wykonywane czynności, nagrodziła jakimiś duperelkami). Po zapisanym antybiotyku stan zdrowia mojego dziecka poprawił się. Jedynym minusem wizyty był pośpiech, spowodowany dużą kolejką. Ogólnie szczerze polecam.