lekarz Jadwiga Iwańska

Laryngolog dziecięcy

BARDZO POLECAM. BYŁAM U PANI DOKTOR 2 RAZY Z CZTEROMIESIĘCZNYM BOBASEM - POMOGŁA JUŻ PO PIERWSZEJ WIZYCIE BYŁAM ZADOWOLONA CÓRCIA PRZESTAŁA SMARKAĆ PO RAZ PIERWSZY OD 3 MIESIĘCY ( BYŁA CAŁY CZAS POD NADZOREM LARYNGOLOGA W DG I PEDIATRY - LECZENIA BEZ REZULTATU).ZACHĘCONA POWODZENIEM POSZŁAM RÓWNIEŻ ZE STARSZĄ CÓRKĄ KTÓRA JEST UMĘCZONA NOCNYMI BEZDECHAMI I KLUSKAMI W GARDLE - RÓWNIEŻ JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTU WIZYTY. JA PRZESZŁAM JUŻ TROCHĘ LEKARZY I WIEM IŻ DOBREGO LEKARZA ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ A TEGO POLECAM.

Zeru uprzejmości i zainteresowania, wyszłam z wizyty mocno zdegustowana, a i leczenie ni przynisło żadnych skutków. Nie polecam

Pani doktor bardzo miła, z dobrym podejściem do dzieci (mówiła spokojnie, tłumaczyła wykonywane czynności, nagrodziła jakimiś duperelkami). Po zapisanym antybiotyku stan zdrowia mojego dziecka poprawił się. Jedynym minusem wizyty był pośpiech, spowodowany dużą kolejką. Ogólnie szczerze polecam.

Świetna lekarka z miłym podejściem do dzieci, naprawdę polecam.

Świetna lekarka z miłym podejściem do dzieci, naprawdę polecam.

Witam, po wizycie u Pani doktor moje dziecko jest przerażone. Nie uprzedzjąc o metodzie badania trzeciego migdałka wsadziła rekę do buzi 3,5 rocznego dziecka, które zaczęło wymiotować krwią.Gdy zapytaliśmy się co robi z wyrzutami odpowiedziała, że nie musi się tłumaczyć bo jest to normalne. Nigdy więcej do tej kobiety. Poza tym nie znalazłam na internecie informacji,że normalnym jest krwawienie podczas badania palpacyjnego. Była to pierwsza wizyta, nie raczyła uprzedzić, poinformować. Podjęła w trybie natychmniastowym decyzję, że trzeba się umówić na wycięcie trzeciego migadała bo nie ma na co czekać.

Byłem u tej Pani z dzieckiem, po zaleconej kuracji przez Panią doktor, sytuacja dziecka nie uległa zmianie. Nie polecam tego lekarza, na odczepnego przepisała antybiotyk, po którym stan dziecka nie uległ poprawie. Serdecznie odradzam i żałuję wydanych pieniędzy.

Serdecznie odradzam i żałuję wydanych pieniędzy.

Jak nie za pieniądze to ma pacjenta głęboko w d.... . Ubiór pozostawia wiele do życzenia - nie ta instytucja pani "dr", wiedza mierna.

hańba jeżeli chodzi o zawód lekarza i człowieka

hańba jeżeli chodzi o zawód lekarza i człowieka