lekarz Jadwiga Kolejewska

Psychiatra

2,2
2,1

Bardzo nieuprzejma, wręcz arogancka i zarozumiała. Zaleciła duze zwiększenie dawki, pomimo poinformowaniu jej o złym samopoczuciu już po minimalnym zwiększeniu dawki. Zero reakcji na tłumaczenie tego. Stwierdziła zdolność do pracy po dwóch dniach zwiększenia dawki, pomimo silnego lęku i silnym odczuwaniu skutków ubocznych zwiększonej dawki leku. Wyszłam z gabinetu z płaczem. Pani jest w podeszłym wieku i może była dobrym lekarzem kiedyś za czasów komuny...

Bardzo nieuprzejma, wręcz arogancka i zarozumiała.

Leczy mnie ponad dwadzieścia lat. Miła w podejściu . Zawsze poświęca odpowiednio dużo czasu na wizytę.

Znacznie pogorszyła moją sytuację. Przez bardzo długi czas strasznie czułam się po lekach, które mi przepisała widząc mnie po raz pierwszy po chwili rozmowy. Nie reagowała na moje skargi. Byłam u mniej prywatnie parę lat temu. Radzę stronić od tej lekarki!

Mój komentarz odnośnie pani Dr będzie krótki po prostu brak słów

Mój komentarz odnośnie pani Dr będzie krótki po prostu brak słów

Pani doktor popełnia podstawowe błędy jatrogenne.Kultura osobista pozostawia wiele do życzenia o podejściu do pacjentów nie wspomnę bo szkoda tego komentować.Straszna kobieta.

bardzo mila w kontakcie i duza kompetencja zdecydowanie do polecenia

bardzo mila w kontakcie i duza kompetencja zdecydowanie do polecenia

dr Kolejewska ,mija sie troche z przysiega Hipokratesa,opinie pacjentow to potwierdzaja.

Bardzo zarozumiala pewna siebie arogancka i bezlitosna nie polecam innym pacjentom

Monopolistka w Świdnicy(szefowa PZP).Przy braku konkurencji zbyt pewna siebie.Leczy mnie kilkanaście lat i zero efektów.Uprzejma przy wizycie prywatnej,humorzasta przy publicznej.

jest miła,da sie z nią dogadać i wzbudz zaufanie.zdecydowanie polecam tego lekarza.