Jadwiga Moździerska

Neurolog

Zdecydowanie najbardziej doswiadczona Pani doktor. Niedosc ze wyslucha do konca pacjenta to zbada wszystkimi mozliwymi metodami praktycznymi. Nie polega wylacznie na badaniach. Swoim doswiadczeniem potrafi konkretnie okreslic gdzie skierowac pacjenta. Z 3-ech lek. neurologow ta Pani zdecydowanie najlepiej podchodzi do pacjenta.

lekarz godny polecenia, kompleksowo podchodzi do leczenia, choroby pacjenta, dba o jego dobro

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i skutecznością leczenia pani doktor.

Świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem i niezawodną intuicją. Kobieta z klasą. Uprzejma, konkretna i kulturalna. Zawsze trafnie dobiera mi leki i w sposób przystępny tłumaczy chorobę. Polecam!!!

nie polecam zdecydowanie !!stare metody leczenia nic nowego nie wnosi zbyt dlugi okres leczenia !!