Filtruj terminy

Neurolog Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42
84-200 Wejherowo

Zdecydowanie najbardziej doswiadczona Pani doktor. Niedosc ze wyslucha do konca pacjenta to zbada wszystkimi mozliwymi metodami praktycznymi. Nie polega wylacznie na badaniach. Swoim doswiadczeniem potrafi konkretnie okreslic gdzie skierowac pacjenta. Z 3-ech lek. neurologow ta Pani zdecydowanie najlepiej podchodzi do pacjenta.

Opinia dodana przez: Karol

szpital .im. Floriana Ceynowy
Wejherowo ul. Dr.A.Jagalskiego 10
Wejherowo

Leczę córkę u Pana M.Kużel od 12 lat ,polecam wszystkim którzy szukają neurologa dziecięcego, a te wszystkie negatywne komentarze no cóż może to konkurencja lub tacy którzy liczą na cud , no zresztą, nie wszystkim się dogodzi, ale ja od wielu lat jestem przekonana ,że jest to osoba godna zaufania, a proszę mi wierzyć przez tyle lat już wiele mogłam zaobserwować i usłyszeć. MM

podczas badania dokładnie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie wyleczony
najdłuższe badanie w życiu :-)

podczas badania dokładnie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie wyleczony
najdłuższe badanie w życiu :-)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Polecam serdecznie Panią doktor! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Pomogła mamie, i w porę skierowała do szpitala na badania.

Opinia dodana przez: Natalia

Przychodnia Pulmonologiczna
Nanicka 20
84-200 Wejherowo

Beznadziejny.Nie słucha co się doniego mówi.Kompletnie nie interesuje się dolegliwościami pacjentów.Bardzo nieprzyjemny lekarz.Wypisuje nie to co powinien i na sztuke żeby kasa sie zgadzała.SERDECZNIE Nie POLECAM😒😒😒😒😒😒

Opinia dodana przez: Łukasz

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10

Nie porozumienie!!!!!
Nic nie można więcej napisać.
Szary człowiek po wizycie odczówa
Jedno Nigd.Nigdy .Nie Chorować.

Nie porozumienie!!!!!
Nic nie można więcej napisać.
Szary człowiek po wizycie odczówa
Jedno Nigd.Nigdy .Nie Chorować.

Opinia dodana przez: Barbara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42

lekarz Anna Olszewska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Chopina 15

ul. Pucka 11/gab.16