lekarz Maciej Różycki

Neurolog

Dołączam zdecydowanie negatywną opinię! Przyszedłem do niego z rentgenem kręgosłupa i USG tarczycy a wyszedłem z psychotropem na padaczkę, po którym wylądowałem na SOR! Zapłaciłem 180zł, poświęcił mi 5 minut, nie postawił żadnej diagnozy, nie wyjaśnił mi, co mi może dolegać, nie podjął żadnego leczenia. Powiedział tylko, że da mi lek przeciwólowy z górnej półki. Dziękuję za takie leczenie! Byłem u niego w zeszły poniedziałek i wieczorem wziołem pierwszą tabletkę, po której prawie natychmiast poszedłem spać. We wtorek 1 rano i 1 wieczorem. Po tych 3 tabletkach czułem się tak żle, że postanowiłem sprawdzić co mi zapisał. Okazało się, że to Pregabalina, czyli lek na padaczkę. To tylko potwierdza, że nie można ufać lekarzom na słowo. W środę miałem sparaliżowaną całą lewą stronę ciała od twarzy, poprzez bark a skończywszy na całej lewej kończynie górnej. Całkowicie straciłem apetyt, było mi niedobrze, kręciło mi się w głowie. W czwartek czułem się jak po tygodniowej imprezie z piciem i ćpaniem. Nie mogłem jeść, kręciło mi się w głowie, nie mogłem się skupić i nie mogłem spać. W piątek rano poszedłem na SOR. Tam mi powiedzieli, że miałem złą reakcję na leki, i że do poniedziałku będę jak nowy. Skontaktowałem się z przychodnią w której ten pan przyjmuje. To jest Wielospecjalistyczna Przychodnia w Gdańsku S.P. J. K. Czarnecka i wspólnicy. W związku z tym, że mnie zignorowali sprawę przekazałem prawnikowi. Wczoraj byłem u lekarza rodzinnego, który po dłuższej wizycie zalecił rezonans kręgosłupa, czyli krok w kierunku leczenia a nie tylko uśmieżania bólu, jak w przypadku Różyckiego. Zdecydowanie odradzam wizytę u niego, a także odradzam wizytę w tej przychodni. Atmosfera tam nie jest zbyt przyjemna i przyjazna. A ja teraz muszę iść do drugiego neurologa, zapłacić kolejne sto kilkadziesiąt złotych i tylko po to, żeby wziąć skierowanie na rezonas magnetyczny. I takie mam korzyści z tej wizyty.

Doktor bez empatii, śmiejący się prosto w twarz pacjentowi z jego dolegliwości. Arogancki i chamski. Na sugestie zaniepokojonego pacjenta, który nie wie co się z nim dzieje i chce poznać przyczynę zmian neurologicznych, lekarz wzruszył ramionami, dał do zrozumienia, że go to nie obchodzi i odesłał do domu. Nie przeprowadził wnikliwego wywiadu, nie zlecił żadnych badań. Nie polecam. Na gorszego lekarza trafić nie można.