Neurolog Kowale

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Czekałem kilka miesięcy na wizytę i niestety trafiłem na pana profesora. Wizyta była jednym wielkim nieporozumieniem. O każdy szczegół związany z moją chorobą musiałem dowiadywać się sam bo pan profesor najchętniej skończyłby wizytę po 2 minutach nie udzielając żadnych informacji. Nie kwestionuję jego wiedzy bo w końcu nie zostaje się profesorem na kury lub masło ale wiem że nigdy do niego nie pójdę ani też nikomu nie polecę tego lekarza. Od pół roku jestem na zastrzykach i mam coraz większy problem z chodzeniem i nadal jestem w punkcie wyjścia. Może gdyby iść prywatnie? Pewnie tak ale z całą pewnością do kogoś innego.

Opinia dodana przez: Marcin

Beznadziejnie prowadzi oddział neurologii.
Leczenie polega na położeniu na łóżku i czekaniu co się wydarzy. Oddziałem rządzą salowe. Omijać szerokim łukiem. Pomaga przejść na tamten świat szybciej.

Beznadziejnie prowadzi oddział neurologii.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Poradnia specjalistyczna

37-200 Przeworsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Sp. z o.o. - filia w Radomiu
Domagalskiego 7
26-600 Radom