lekarz Lucyna Piechota

2,8
2,4
2,4
2,5

Polecam serdecznie Panią doktor! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Pomogła mamie, i w porę skierowała do szpitala na badania.

nie wiem skąd te wszystkie złe komentarze na temat pani doktor. Ja uważam, że Jest to najlepsza lekarka, bardzo miła, wszystko wutłumaczy, przedewszystkim wysłucha i pomoże.

Opinie swoja opieram na przykrym doświadczeniu związanym ze śmiercią bliskiej mi osoby. Mam wielki żal do tej Pani Doktor Piechoty, która nie chciała przyjąć pacjenta uskarżającego się na silny ból w kręgosłupie, na oddział Neurologiczny. Dopiero po stanowczym procesie najbliższych pani doktor zmieniła zdanie i przyjęła go na oddział. Opieka przez 2 dni polegała na zbywaniu rodziny i twierdzeniu że pacjent symuluje. Po upływie 4 dni pacjent zmarł. W dniu dzisiejszym pani doktor Piechota twierdzi że zrobiła wszystko by ratować życie pacjenta, a cała rodzina i otaczający personel oddziału Neurologii i nie tylko nieoficjalnie wypowiada się że to było jawne zaniedbanie ze strony Doktor prowadzącej pacjenta. Dlatego też opinia moja na temat wiedzy i umiejętności leczenia i podejścia do pacjenta jak i kultury osobistej związane z kontaktami z rodzina są jak najbardziej negatywne. Moim zdaniem ta pani doktor nie powinna zajmować się pacjentami i w ogóle nie powinna pracować w tym zawodzie. Zamieszczam ten komentarz bo poruszyło mnie zachowanie pani doktor Piechoty w stosunku do rodziny i najbliższych osoby zmarłej. Dla mnie jest to osoba bez sumienia i bezduszna która nie potrafi przyznać się do błędu i nie potrafi nawet powiedzieć słowa PRZEPRASZAM.

Chodziłam do wielu lekarzy i nikt nie wiedział co mi jest, w końcu trafiłam do Pani Doktor, która od razu skierowała mnie do szpitala, była bardzo kompetentna i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Polecam

jestem pacjentką pani doktor od wielu lat. nigdy nie zdarzyło się, żeby Pani Piechota nie poświęciła mi wystarczająco dużo czasu podczas wizyty. jest kompetentna i posiada bogatą wiedzę. zdecydowanie najlepszy specjalista w okolicy.

Bardzo kompetentna,budzi zaufanie. Nie polecam symulantom i leserom

Bardzo kompetentna,budzi zaufanie. Nie polecam symulantom i leserom

pani doktor jest bardzo nie uprzejma do pacjenta przychodzisz do lekarza prosisz o pomoc to cie zmywa 3 razy mnie kosztowała wizyta zła diagnoza poraszka zawiodlłam sie zmieniłam lekarza

Wracamy z wizyty. Fachowo, konkretnie i na temat bez zbednego dziumdziania. Widac profesjonalizm - zdecydowanie polecam.

Wracamy z wizyty. Fachowo, konkretnie i na temat bez
zbednego dziumdziania. Widac profesjonalizm - zdecydowanie
polecam.

Trudno ocenić,starszy lekarz, rutynowo wykonuje pracę, moze ma jakies problemy, stad taka niemiła.

Trudno ocenić,starszy lekarz, rutynowo wykonuje pracę,
moze ma jakies problemy, stad taka niemiła.

podobno jest psychiatra i neurologiem - chyba tylko z nazwy, bo nie wykorzystała swojej wiedzy, aby mi pomoc.... potwierdzam - niemiła i nieuprzejma, po wizycie wiedziałam tyle samo ile przed - czyli nic.