lekarz Lucyna Piechota

wypełniłam tę ankietę z poczucia obowiązku

wypełniłam tę ankietę z poczucia obowiązku

Bardzo kompetentna,budzi zaufanie. Nie polecam symulantom i leserom

Bardzo kompetentna,budzi zaufanie. Nie polecam symulantom i leserom

no to sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Miałam tylko raz do czynienia z tą panią i... dziękuje bardzo nie polecam, bardzo niesympatyczna osoba

Błędna diagnoza,zamiast szukać przyczyny bólu głowy,pani doktor stwierdziła depresję.Może to była depresja,ale kto by jej nie miał,jeżeli w głowie rozwijał się nowotwór.Błędna diagnoza i zbyt póżne znalezienie przyczyny bólu-pacjent zmarł.Nie polecam Pani doktor Piechoty,głowę ma się tylko jedną i życie też.

kupa smiechu nhgjytkjjh,bjgfyhfgnbgfjhg yjygjytj

kupa smiechu nhgjytkjjh,bjgfyhfgnbgfjhg yjygjytj

jestem pacjentką pani doktor od wielu lat. nigdy nie zdarzyło się, żeby Pani Piechota nie poświęciła mi wystarczająco dużo czasu podczas wizyty. jest kompetentna i posiada bogatą wiedzę. zdecydowanie najlepszy specjalista w okolicy.

Opinie swoja opieram na przykrym doświadczeniu związanym ze śmiercią bliskiej mi osoby. Mam wielki żal do tej Pani Doktor Piechoty, która nie chciała przyjąć pacjenta uskarżającego się na silny ból w kręgosłupie, na oddział Neurologiczny. Dopiero po stanowczym procesie najbliższych pani doktor zmieniła zdanie i przyjęła go na oddział. Opieka przez 2 dni polegała na zbywaniu rodziny i twierdzeniu że pacjent symuluje. Po upływie 4 dni pacjent zmarł. W dniu dzisiejszym pani doktor Piechota twierdzi że zrobiła wszystko by ratować życie pacjenta, a cała rodzina i otaczający personel oddziału Neurologii i nie tylko nieoficjalnie wypowiada się że to było jawne zaniedbanie ze strony Doktor prowadzącej pacjenta. Dlatego też opinia moja na temat wiedzy i umiejętności leczenia i podejścia do pacjenta jak i kultury osobistej związane z kontaktami z rodzina są jak najbardziej negatywne. Moim zdaniem ta pani doktor nie powinna zajmować się pacjentami i w ogóle nie powinna pracować w tym zawodzie. Zamieszczam ten komentarz bo poruszyło mnie zachowanie pani doktor Piechoty w stosunku do rodziny i najbliższych osoby zmarłej. Dla mnie jest to osoba bez sumienia i bezduszna która nie potrafi przyznać się do błędu i nie potrafi nawet powiedzieć słowa PRZEPRASZAM.

Wracamy z wizyty. Fachowo, konkretnie i na temat bez zbednego dziumdziania. Widac profesjonalizm - zdecydowanie polecam.

Wracamy z wizyty. Fachowo, konkretnie i na temat bez
zbednego dziumdziania. Widac profesjonalizm - zdecydowanie
polecam.