lekarz Jadwiga Pachelska-Wacławczyk

Ginekolog położnik, Anestezjolog

2,5
3,5

Przemiła i ciepła pani doktor z bardzo duzym doswiadczeniem. Chodzilam do niej z pierwszym, drugim i trzecim dzieckiem a wczesniej chodzila do niej moja mama i dzieki niej jestem na swiecie. Masz jakikolwiek problem to też przez telefon wyjasni i ci pomoze.

Totalna porażka !! Pani dr. Pachelska przyjmuje rownież w swietochlowicach ul. Łagiewnicka . Podobno kiedyś dobra ginekolog poszłam do niej z polecenia . Chciałam zeby mi prowadziła ciąże ale po 3 wizytach zrezygnowałam , zero badań , zero usg ( ponieważ szkodzi dziecko tak mówiła ). Na wizytę sie wchodzi i padają tylko pytania : ile pani waZy , jak sie pani czuje? Proszę receptę na witaminki i zapraszam za miesiąc ... Tyle wizyty , czas wizyty 5-7minut Max

Totalna porażka !!