lekarz Jadwiga Popiołek

Neonatolog

Kompetentna, rzeczowa, ale też ciepła, życzliwa i pełna zaangażowania. Jej diagnozy zawsze były trafne ( a wiem co mówię, bo opiekuje się moim synkiem już parę ładnych lat. Polecam.

Znakomity lekarz, pełen profesjonalizm, trafne diagnozy.

Znakomity lekarz, pełen profesjonalizm, trafne diagnozy.

Doskonały fachowiec, cudowny człowiek!!!

Doskonały fachowiec, cudowny człowiek!!!

Jestem niezadowolona z Pani Doktor,bo terapia przez nią zalecona nie przyniosła żadnych skutkow. Wizyta byla wyrzuceniem pieniedzy w błoto. Nie polecam.

Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem i przemiłym człowiekiem. Leczymy u Pani Doktor naszą córeczkę już 8 m-cy i zawsze diagnoza jest trafiona, leki dobrane rewelacyjnie. Polecam bardzo takiego lekarza i takiego człowieka, który nigdy nie odmówił nam pomocy, pomaga nawet telefonicznie udzielając wskazówek. To Anioł nie człowiek.

Gorąco polecam Panią Doktor.Jest przykładem lekarza z powołania. Dla niej mały pacjent jest najważniejszy.Zawsze służy pomoc i radą.Gdy moja córeczka miała prawie 40 stopni gorączki potrafiła dzwonić do nas i sprawdzać jak się mała czuje - to było późnym wieczorem.Wzbudza zaufanie swoją osobą oraz kompetencjami.Jej przemiłe usposobienie sprawia,że dzieci nie chcą wyjść po wizycie.Nie jeden lekarz pediatra może się wiele od niej nauczyć.Zdecydowanie polecam!!!

Gorąco polecam Panią Dr J.Popiołek cudowna i ciepła kobieta ze wspaniałym podejściem do dzieci. A przede wszystkim wspaniały lekarz!!! Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Doktor i mieli takie podejście do pacjenta jak "ona".

Zgadzam się z pozostałymi opiniami jak najbardziej; dodam tylko, że w szczycie sezonu grypy (styczeń) był to jedyny lekarz, który odebrał telefon i pomógł doraźnie w doborze lekarstw. Dr Popiołek jest godnym polecenia specjalistą, który słucha sugestii i uwag, a potem dopiero stawia diagnozy, skutkujące szybkim powrotem do zdrowia.

polecam, lekarz godny zaufania, przyjeżdza na każde wezwanie pacjenta a jeżeli nie jest to możliwe to stara sie udzielić informacji przez telefon, zawsze oddzwania, i bardzo kompleksowo podchodzi do choroby, oby więcej takich lekarzy z prawdziwego powołania.

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami kompetentna i nigdy nie odmówi pomocy.

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami kompetentna i nigdy nie odmówi pomocy.