lekarz Jadwiga Rychlec

Bardzo sympatyczna pani doktor. Prowadzila dwie moje ciąże, wiec spotykalyśmy sie dość regularnie. Byla zainteresowana nie tylko od strony medycznej czy ciąża rozwija sie prawidlowo, ale także samopoczuciem przyszlej mamy. Mozna z nia spokojnie porozmawiać. Polecam.

p.doktor leczy w ciemno, nie robi usg dopochwowego, więc leczy w ciemno, nie uprzedza, że mammografię robi się między 5 a 9 dniem cyklu.

pani doktor nie zauwazyla ciazy pozamacicznej w 6 tyg oraz nie zlecila dodatkowych badan stwierdzajacych jakies nieprawidlowosci co skonczylo sie dla mnie krwotokiem z peknietego jajowodu i o maly wlos nie doprowadzilo do smierci niestety po tym wydarzeniu stracilam zaufanie do pani doktor mimo ze chodzilam do niej od 8 lat i wczesniej nigdy nie mialam z nia zadnych problemow