lekarz Jadwiga Światak-Palusińska

Chirurg stomatolog

Pani doktor usuwała mi zatrzymaną w dziąśle dolną ósemkę. Było to dla mnie przeżycie traumatyczne. Znieczulenie zostało wykonane tak, że do tej pory (od lipca) mam nie do końca sprawną i czułą prawą część języka. Pani doktor nie umiała poradzić sobie z wyrwaniem zęba - nie miała na to odpowiedniej siły, było to szarpanie się - trwało to 50 minut (po zadziałaniu znieczulenia). Krew miałam na całej twarzy. Dodatkowo - pani doktor nie informuje po zabiegu co dalej, jak pielęgnować ranę - trzeba samemu o wszystko dopytać - pani doktor odpowiada jedynie mruknięciami. Jest bardzo nieprzyjemna w kontakcie. W weekend - kilka dni po wyrwaniu ósemki - ból był dla mnie tak ogromny, że musiałam w nocy udać się na prywatny dyżur dentystyczny, gdzie otrzymałam antybiotyk. Na wizycie kontrolnej pani doktor była bardzo niezadowolona, że korzystałam z innej pomocy. Szwy ściągano mi 3 razy bo pani doktor przegapiała kolejne nitki i zostawiała je w mojej jamie ustnej! Ból związany z tym zabiegiem towarzyszył mi do połowy września (od początku lipca) - cały czas musiałam łykać tabletki przeciwbólowe - mimo opatrunków zakładanych mi przez panią doktor do zębodołu. Dla porównania - zabieg usunięcia kolejnej zatrzymanej dolnej ósemki u innego chirurga wykonano mi w sposób profesjonalny a ból związany z tym skończył się po około 10 dniach wraz z usunięciem szwów. NIKOMU NIE POLECAM PANI DOKTOR.

Niestety nie będę wspominała wizyt u tej pani doktor zbyt dobrze.. Zgłosiłam się, ponieważ miałam do usunięcie dwie ósemki, przy czym jedna z nich musiała zostać usunięta chirurgicznie. Pani doktor nie była podczas wizyt zbyt grzeczna, robiła nieprzyjemne uwagi jakbym to ja była odpowiedzialna za to, że ma problem z wyrwaniem zęba. Dodatkowo nie była skora do udzielania informacji na temat samego zabiegu, jak i postępowania po nim. Szczerze mówiąc nie polecam. Na plus jedynie mogę dodać, że na szczęście obyło się bez żadnych komplikacji.