Lekarze Bydgoszcz

lekarz Ilona Czajkowska

G. Zapolskiej 12/23
85-149 Bydgoszcz

Cudowny lekarz z powołania:-). Zaopiekowała się moją córeczką jak swoim dzieckiem. Kompleksowo bada, doradza, mega sympatyczna szkoda , że tak mało jest lekarzy takich jak Pani Ilona:-)
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Marcin Daroszewski

Laryngolog, Otolaryngolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Beata Wicherska

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Pani doktor jest najlepszą specjalistką jaką miałam przyjemność poznać, jest kompetentna, miła. Jest bardzo cierpliwa, uważnie słucha wszystkich bolączek :) nie bagatelizuje problemów zgłaszanych przez pacjentów. Dokładnie tłumaczy wszystkie aspekty odnośnie leczenia. Godna polecenia :)
Opinia dodana przez: magri88

lekarz Monika Iwaszko

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Lekar jak to sie mowi z powolania ...serdeczna..opiekuncza...zawsze usmiechnieta..zawsze mozna liczyc na pomoc pani doktor..dziekuje bardzo...Beata Kuczynska Pietrzyk
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Elżbieta Misiak

Staszica Stanisława 1/7
85-014 Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia, ........................................................................... ............................ .................

lekarz Dariusz Sandurski

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, który ma odpowiednie podejście do pacjenta. Potrafi zainteresować się pacjentem i jego problem, zlecić odpowiednie badania, do tego zawsze służy radą, nawet telefonicznie. Prawdziwy lekarz, niewielu jest tak serdecznych jak On.
Opinia dodana przez: sonia

lekarz Danuta Mańkowska-Smętek

Skalarowa 16/18
85-436 Bydgoszcz

Pani Doktor dziękuję za profesjonalną pomoc w szukaniu na podstawie moich opisów przyczyny bólu, dziękuję także za ogromną empatię, uśmiech oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla mnie chwilach. To dzięki Pani nie utraciłam nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie tej trudnej dla mnie sytuacji. Zawsze będę wdzięczna, za wsparcie i bardzo duże zaangażowanie w leczenie. Życzę zdrowia i zawsze pozostanie Pani moją Panią Doktor nr 1. Kinga Ossowska-Schmidt
Opinia dodana przez: Kinga Ossowska-Schmidt

Ilona Miśkowiec-Wiśniewska

Internista, Nefrolog

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv

lekarz Agnieszka Kruk

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dla mnie - najlepsza, najmilsza - a mam solidne kłopoty ze zdrowiem! Zawsze trafne diagnozy i leczenie. Słucha też tego, co mówi pacjent.

lekarz Katarzyna Szabert-Pawliszak

Psychiatra

NZOZ REMED|IUM
ulica Gdańska 80A
85-010 Bydgoszcz

Z czystym sercem polecam Panią Doktor. Leczyła moją mamę. Podejście do pacjenta z alzhaimerem - super. W czasie pandemii jako jedyna w całej Bydgoszczy, przyjechała do pacjenta do domu i udzieliła pomocy :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Edyta Kruszyńska-Pilecka

Psychiatra

Szarych Szeregów 2a/42
85-829 Bydgoszcz

Godna polecenia specjalista w każdym calu bardzo miłą cierpliwa i wysłucha do końca co dolega zawsze uśmiechnięta lecze się już kilka lat jest to pierwsza Tak sympatyczna pani lekarz i fachowiec w każdym calu

lekarz Małgorzata Sobolewska-Pilarczyk

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno - Zakaźny im. Tadeusza Browicza
ulica Świętego Floriana 12
85-030 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, dużo empatii, rewelacyjny kontakt. Pani doktor traktuje pacjentów tak jak sama chciałaby być potraktowana. Wykracza poza utarte schematy wychodząc naprzeciw potrzebom pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: ms

lekarz Maciej Świątkowski

Internista, Gastrolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Hanna Ledkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Sandomierska
85-830 Bydgoszcz

Świetny diagnosta. Nie bagatelizuje problemu. Szuka przyczyny problemów zdrowotnych. W razie konieczności kieruje do specjalisty. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, poświęca mu sporo czasu. Zawsze jestem zadowolona z porad i sposobu leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Małgorzata Pacholska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Z Panią dr znamy się już od bardzo dawna ...Z korzyścią dla nas i naszego synka :)) Jest młodym lekarzem ale z ogromna wiedzą jak na swój staż ...wielokrotnie operowała naszego synka ratując mu życie ...POLECAM ze szczerego serca !!! Takich lekarzy jak ona jest naprawdę mało ;((
Opinia dodana przez: anonimowo

lekarz Anna Wojciechowska-Nowacka

Leona Posłusznego 7/13
85-795 Bydgoszcz

Bardzo Miła, sympatyczna Pani doktor. Ogromna wiedza, biegłość zawodowa i wspaniała komunikatywność. Polecam w 100% i oby więcej takich lekarzy w naszym kraju!
Opinia dodana przez: A.K

lekarz Magdalena Derenda

Błądzimska 45
85-553 Bydgoszcz

Lubię korzystać z wizyt u doktor Derendy ponieważ troszczy się o moje zdrowie bardziej ode mnie. Mam nadzieje, że zawsze będzie pracowała w mojej przychodni :-)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Karolina Jaroch

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bez wątpienia mogę uznać, że jest to najlepszy specjalista z jakim miałem przyjemność się spotkać. Doskonałe podejście do pacjenta, objaśnienie problemu i możliwości jego rozwiązania, sam zabieg szybko i fachowo. Pani Karolina wita z uśmiechem na ustach, który przełamuje nawet największy strach przed dentystą.... Piękna kobieta i świetna lekarka Gabinet i personel na 5 z plusem Polecam!!!!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psycholog
                                       mgr Magdalena Podolska

mgr Magdalena Podolska

Psycholog

UC Consulting sp. z o. o.
Techników 6/17
Bydgoszcz

Kilkanaście godzin terapii przyniosło już wymierny efekt. Zostały rozpoznane i nazwane emocje, które były podstawą mojej depresji. Teraz pracujemy w terapii nad zmianą stylu życia. Gorąco polecam 👌
Opinia dodana przez: Artur