lekarz Jadwiga Szłapa-Zellner

Witam Byłem pacjentem Pani Doktor 18 lat temu przed wyjazdem za granice i dzięki Pani Jadwidze jeszcze chodzę po ziemi to jedyny lekarz z powołania którego poznałem przez 40 lat życia Dziękuje Pani za wszystko.!!!

Witam
Dziękuje Pani za wszystko.!!!

Super lekarka, wzorowe podejście do pacjentów, fachowiec o jakich teraz trudno, nie boi się kierować pacjenta na dodatkowe badania czy też skierowywać go do innego specjalisty. Brawo!

Nie polecam tej Pani doktor jest tak hamska że więcej do niej nie pójdę. Na wszystkie choroby przepisuje prawie ten sam lek, jak poprosiłam o zbadanie bo źle się czułam to powiedziała że nie ma takiej potrzeby i przepisał witaminki. Co to za lekarz? Jednej znajomej jak miała złe wynniki to nic nie powiedziała bo stwierdziła jej córce jak przyszła z wyjaśnieniem dlaczego nic nie powiedziała że wynniki jej matki są tak złe to odpowiedziała przecież to stara kobieta i tak umrze. Brak słów!!!