lek. dent. Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Polecam, polecam polecam. Kompetencja, dokładność, a przede wszystkim wspaniałe i dobre serce. Pobyt w gabinecie to sama przyjemność.

Czy wizyta u stomatologa może być miła? Ano może. Pomijając rozdziawioną buzię i urządzenie odsysające ślinę, pobyt w gabinecie Dar-Dent jest po prostu przyjemny. Nie spotkałam się dotąd z taką cierpliwością i dokładnością, delikatnością i wręcz perfekcją w zajęciu się zębem - efekt leczenia za każdym razem został sprawdzony na zdjęciu RTG, robionym na miejscu w gabinecie. Dobry człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecam, polecam, polecam. Katarzyna S.

Dobry człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecam, polecam, polecam.
Katarzyna S.

Zdecydowanie polecam !!! Jestem pacjentem DAR-DENT od 2005. Pełen profesjonalizm, umiarkowane ceny i co najważniejsze bardzo przyjazna atmosfera.

Kiedy po raz pierwszy w życiu doświadczyłam bólu zęba, od dr Jadwigi otrzymałam natychmiastową i skuteczną pomoc. Bardzo dziękuję za poświęcony czas! Mój ząb obecnie jest nie tylko zdrowy, ale również bardzo ładnie wygląda. Dr Jadwiga zwraca uwagę na odpowiedni dobór koloru wypełniania, jak również samo wypełnienie wykonane jest artystyczną i precyzyjną ręką. Ponadto Dar-Dent jest nowoczesnym i dobrze wyposażonym gabinetem. Szczerze polecam!

Szczerze polecam! Nowoczesny i czysty gabinet. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani doktor Jadwiga Zbroja-Ilcewicz to świetny specjalista. Ma doskonałe podejście do dzieci - cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Byłam z synem już u wielu stomatologów ale do żadnego nie był w stanie się przekonać.