lekarz Jakub Florek

Ortopeda

super lekarz fachowiec super człowiek wysoka kultura bardzo oddany pacjentowi miałem przyjemnosc korzystac z usług człowiek o duzej wrazliwosci jestem mega wdzieczny pozdrawiam ryszard z cpn tarnów

Bardzo uprzejmy, miły, ciepły, rzetelny, dokładny w swojej pracy, którą wykonuje z zamiłowaniem. Do każdego pacjenta ma inne podejście potrafi słuchać i bardzo chętnie udziela pomocy. Na prawdę godny polecenia !

Bardzo dobry ortopeda ,bardzo dobrze tlumaczy chorobę jak rowniez na czym bedzie polegał zabieg bardzo dobrze robi ciesn nadgarstka ,zespół rowka nerwu lokciowego

Wyjątkowy zarówno jako lekarz i człowiek. Znakomity fachowiec - ambitny, a do tego uprzejmy, wyrozumiały i z poczuciem humoru, zaraża optymizmem. W moim odczuciu lekarz z powołania. Polecam wszystkim bardzo tego lekarza - operował synowi kość łódeczkowatą .Całe leczenie przebiegło bez żadnych komplikacji i w bardzo miłej atmosferze. Polecam Stanisław Świder

Polecam goraco wszystkim p.doktora ortopede jakuba florka prawidlowo zdjagnozowal moja chorobe wyjasnil jakie moga byc powiklania i mnie operowal jest mily uprzejmy i kompetentnym lekarzem czego nie moge powiedziec o innych lekarzy u ktorych mialem przyjemnosc byc pozdrawiam pacjent darek z tarnowa

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Tarnów"?

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne