lekarz Jakub Halasz

Cudowny lekarz! Nie bagatelizuje tego co mówi pacjent, poświęca duzo czasu na zbadanie, wokol niego panuje taka miła atmosfera odczuwa się że jest lubiany w pracy a dzięki temu pacjent czuje się komfortowo na ile jest to możliwe. Bardzo kompetentny, z podejściem do pacjenta, potrafiący uspokoić, ale też wczuć się nie tylko w chorobę ale i w sytuacje pacjenta. Najlepszy lekarz jakiego znam :) bardzo polecam A Panu doktorowi życzę samych sukcesów w pracy :)

Najlepszy lekarz jakiego znam :) bardzo polecam
A Panu doktorowi życzę samych sukcesów w pracy :)

Wspaniały doktor i człowiek.Oddany całym sercem do pacjenta.Osobiście polecam P.doktora przyszłym pacjentom.

Kapitalny pełen zaangazowania lekarz bardzo kompetentny bardzo cierpliwy i łagodny czlowiek któremu nigdy nie brakuje czasu dla pacjenta a w dodatku sympatyczny i bardzo serdeczny oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia!Pozdrawiam

Bardzo dobry, pełen zaangażowania w sprawy pacjenta lekarz. Sympatyczny, serdeczny i wspaniały człowiek. Polecam takiego wspaniałego lekarza. Pozdrawiam.