lek. stom. Jakub Jasiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach.
Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.

Po dzisiejszej wizycie zdecydowanie 10/10. Bardzo dobrze sobie radzi nawet z trudnymi i nietypowymi przypadkami . Polecam!!

Fantastyczny lekarz i człowiek. Cechuje się dużą wiedzą, ogromnym profesjonalizmem. Zabieg u niego przebiega bezstresowo i praktycznie bezboleśnie. Miły, serdeczny, poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem i wytłumaczenie wszelkich wątpliwości. Tworzy atmosferę zaufania i poczucie, że znajdujemy się w "dobrych rękach". Panie asystentki bardzo miłe i życzliwe.Z pewnością jeden z lepszych chirurgów w regionie.

bez watpienia ocena 10/10!! tak kompetetnego lekarza nie spotkalam dawno. Lekarz przez duze L!! ma czas po jak i rowniez przed zabiegiem wszystko wytlumaczyc,opisac,uspokoic i ma czas odpowiedziec na kazde pytanie wyczerpujaco. Wyrywana mialalm dolna osemke zatrzymana i z reka na sercu mowie ze porownujac do poprzedniego chirurga pan Jakub wymiata na kazdym kroku. Atmosfera w gabinecie anielska. no i oczywiscie Pani asystentka rowniez pomocna,urocza .. dusza czlowiek !

Bardzo dobry chirurg polecam każdemu. Nie należy do tanich lekarzy lecz warto zapłacić każda cenę żeby mieć piękne zadbane zęby, daje same piątki chodź myślę ze nawet piątka to za mało zpewnością dalabym 10/10 POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy stomatolog chirurg na Podhalu. Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Naprawdę godny polecenia.