dr n. med. Jakub Jaworek

Anestezjolog

wyjątkowy człowiek. wiele mu zawdzięczam. Uratował mojego ojca. Miły uprzejmy. Ci którzy pisali te głupoty powinni się zastanowić co robią. tak się krzywdzi ludzi. To jest lekarz z powołania,

Bardzo dobry lekarz. Poświęca się swojej pracy. Uprzejmy miły. Kompetentny. Wart polecenia. Uratował moją matkę kiedy inni nie dawali jej szans. oby takich było więcej. Zanim ktoś coś napisze lepiej niech pomyśli.

Specyficzne poczucie humory, poświęca się swojej pracy, pacjent jest dla niego najważniejszy. Ten który pisał poprzedni post musu go bardzo nie lubić.

Na temat tego człowieka mógłbym powiedzieć bardzo wiele, zwłaszcza opinii bardzo niepochlebnych,ale wyrażę się bardzo krótko-cham jakich mało i w dodatku pacjentów traktuje,jak zło konieczne.Jak ktos taki mógł zostać lekarzem?!!!

Bardzo dobry lekarz,który zawsze się stara i daje z siebie wszystko,nawet w sytuacjach beznadziejnych.Ma specyficzne poczucie humoru,pracam z nim to przyjemność.A podejście jego do pielęgniarek pozostawim bez komentarza-kazdego może szlak trafić na brak kompetrencji!!! Polecam lekarz z powołania

Cham jakich mało szczególnie do personelu niższego, pielęgniarki traktuje jak suki, niestety