dr n. med. Jakub Kornacki

Zdecydowanie polecam.Bardzo konkretny,rzeczowy,dla mnie rewelacyjny.Takich lekarzy jak dr Kornacki naprawdę brakuje!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz-kompetentny, wzbudzający zaufanie,wnikliwy, jest uprzejmy, ale konkretny, poświęca pacjentnce tyle czasu ile potrzeba. Jestem zdecydowanie zadowolona.Trafiłam do dr. Kornackiego około roku przed zajściem w ciążę, którą teraz prowadzi. Zdecydowanie polecam.

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Prowadził moją ciążę, która nie była bez problemów. Za każdym razem widać było jego zaangażowanie i zainteresowaniem zarówno mną jak i dzieckiem. , a przy tym jest bardzo rzeczowy i miły. Do każdego podchodzi indywidualnie a przy tym ma niesamowitą pamięć. Ma ogromną wiedzę. To lekarz, któremu można zaufać w 100%.

Dr. Kornacki prowadził mi zabieg usunięcia torbieli na jajniku. Jest bardzo dobrym fachowcem i zna się na rzeczy. W moim przypadku torbiel była dość duża 7,5cm średnicy i wykazał się dużym doświadczeniem i brawurą:) Jest bardzo spokojny i opanowany podczas badania. Szczerze polecam.

Jest bardzo spokojny i opanowany podczas badania. Szczerze polecam.

Polecam. Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Prowadzi moją dość skomplikowaną ciążę. Wzbudza zaufanie, wyczerpująco odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Ponadto jest bardzo uprzejmy i miły. Zawsze odbiera telefon lub oddzwania.

Przeprowadzałam u Dr Kornackiego szczegółowe USG mojej córuni. Facet ma wielką wiedzę na temat wad płodu i jest bardzo wnikliwy. Nie spodziewajcie się uprzejmości, czy miłej gadki. Jest rzeczowy i konkretny, ale przecież o to chodzi.

Do doktora Kornackiego trafiłam zupełnie przypadkowo do Poradni przy ulicy Polnej;Juz na pierwszej wizycie zlecił wszystkie badania;Musze przyznac,ze ciąża była zagrożona i od samego początku były komplikacje;Trafiłam do Kliniki na 3 miesiące pod czujnym okiem dr Kornackiego dotrwałam do 6 miesiąca;Synek urodził sie 5 grudnia 2009 roku z masa 500 gram!Dzis juz ma 15miesięcy rozwija sie prawidłowo;Jestem wdzieczna za opiekę i postawe dr Kornackiego; Ilona Kita mama Bartka:)

Ilona Kita mama Bartka:)

Dziękuję Bogu, że trafiłam do tego wspaniałego fachowca. Jestem w połowie ciąży, ale pierwsze 3 miesiące chodziłam do kogoś innego. Dopiero ten człowiek dba o moją ciążę jak należy- długośćwizyty- uzależniona od Twoich potrzeb :) (ja zwykle jestem niemal godzinę). Gorąco polecam to lekarz z powołania. Nie czujesz presji czasu podczas wizyty, ma świetny sprzęt i naprawdę potrafi bardzo wnikliwie badać dziecko. Koniecznie do niego!

Dzięki temu człowiekowi jestem najszcześliwszą matką na świecie

Dzięki temu człowiekowi jestem najszcześliwszą matką na świecie

To cudowny, kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Do pacjentki podchodzi zdecydowanie indywidualnie i zawsze można liczyć na jego pomoc (również telefonicznie). Zleca wszystkie badania, które są konieczne a badanie usg jest bardzo szczegółowe. Prowadził moje dwie ciąże i wiem że kolejne dziecko również powierze jego opiece. W sprawie antykoncepcji rzeczowy dostosowując ją do zdrowia pacjentki. Bardzo godny polecenia!