lek. dent. Jakub Kowalski

Przestrzegam przed tym lekarzem wykonał mi protezę mimo iż protetyk poinformował go że nie ma możliwości wykonania protezy. Pan doktor mi o tym oczywiście nie powiedział.Proteza nie nadaje się do użytku A Pan doktor się wszystkiego wypiera i nie chce zwrócić pieniędzy.Jest to zwykłe oszustwo dla korzyści finansowej.

Polecam , szczególnie wrażliwcom :) . Pan Jakub ma super podejście do pacjenta . Jestem bardzo zadowolona.

Jestem mile zaskoczona z wizyty u Pana Doktora. Jest bardzo empatycznym człowiekiem mimo młodego wieku. Polecam gorąco jego gabinet oraz fachowe podejście do pracy.

Bardzo miły pan, jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam.

Bardzo miły pan, jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam.