dr Jakub Paliga

Psychiatra

Świetny specjalista, wysłucha, potrafi zrozumieć człowieka, jest też sympatyczny. Cieszę się, że nie sugerowałam się tutaj jedną z opinii bo popełniłabym duży błąd.

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mojemu ojcu kilka miesięcy temu w odstawieniu środka na spanie od którego był od lat uzależniony. Świetny lekarz godny polecenia!

Świetny lekarz godny polecenia!

Rozumiem powyższe opinie. Pan doktor ma dosyć specyficzny sposób bycia. Natomiast specjalistą jest świetnym. Albo się zaakceptuje jego metody, sposób bycia i czerpie garściami, albo zmienia lekarza. Ja na szczęście wybrałam to pierwsze. Wygrywając swoje życie. Dziękuję!

Ja na szczęście wybrałam to pierwsze.
Wygrywając swoje życie. Dziękuję!

Duże rozczarowanie. Byłem u tego lekarza kilkanaście lat temu i bardzo dobrze się sprawdził, więc kiedy potrzebowałem pomocy po tylu latach, poszedłem ponownie. Niestety, duża zmiana na gorsze. Zgadzam się z komentarzem, że traktuje pacjenta z góry i prowadzi rozmowę tak, żeby uzyskać zamierzony przez siebie efekt i usłyszeć to, co mu odpowiada.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec Polecam Pan Doktor zna sie na swojej pracy trafia z diagnoza i leczeniem

Nie polecam, lekarz który nie robi badań zanim przepisze jakikolwiek lek. Ja trafiłem po pomoc ale okazało się po roku, że mam chore nerki i nie mogłem przyjmować żadnych psychotropów. Faszerował mnie wszystkim co się dało i na koniec stwierdził, że nie wie co mi jest. Mało kto wie że, leki psychotropowe niszczą układ odpornościowy człowieka i są syntetyzowane aluminium i rtęcią przy produkcji. Polecam zamiast tego wypić sobie termometr na jedno wyjdzie i taniej. Lekarz ma układy z koncernami i ma z każdego przepisanego leku pieniądze. Polecam zacząć uprawiać spacery, biegać i pocić się bo jesteście zatruci i im szybciej się weźmiecie za swoje życie tym lepiej. A jak macie drgawki to macie już zakażone nerki, które są podstawowym filtrem trucizn w organiźmie. Jeśli chodzi o psychoterapię to szkoda waszych pieniędzy lepiej iść do kina albo do knajpy ze znajomym. Z daleka od lekarzy i obejrzyjcie sobie film Botoks to uwierzycie ci się w tym kraju dzieje, bo lekarze to mafia chyba największa w Polsce. Zdrowia życzę.

Precyzyjna diagnostyka. Traktuje pacjenta z góry. Ocenia i wartościuje. Rozmowę prowadzi tak,żebyuzyskać zamierzony przez siebie efekt i usłyszeć to co mu odpowiada.

Naprawdę sympatyczny lekarz, bardzo mile jestem zaskoczona po upiornych opowiadaniach koleżanek o lekarzach tej specjalizacji.Powiem, że bałam się tej wizyty , dwa razy przekładałam. Jestem naprawdę podbudowana.

pomógł mi przezwyciężyć bulimię-teraz jestem ,,normalna,,-potrafię normalnie jeść-bez wyrzutów sumienia. Teraz pokonuję depresję-mam do niego zaufanie.