Bycie sportowcem wymaga wielu wyrzeczeń, a kontuzje są codziennością, gdyby nie Pan Jakub dzisiaj na pewno bym nie biegał i nie mógłbym robić tego co kocham, Panie Jakubie, jeszcze raz dziękuje!

od jakiegoś czasu miałem problemy z kręgosłupem bóle drętwienie skóry na plecach itp.. po kilku wizytach plecy nie dają o sobie znać

Pan Jakub jest kompetentnym i godnym zaufania terapeuta. Warto umówić się na wizytę. Szczerze polecam!!

Pan Jakub postawił mnie na nogi, choć groziła mi operacja kręgosłupa. Szczerze polecam jako terapeutę jak i wspaniałego człowieka.

Dzięki Panu Jakubowi mogę znów normalnie chodzić. Wspaniały !!! Nic dodać nic ująć :))) Polecam !!!!

Polecam, miałam duże problemy z kręgosłupem i otrzymałam pomoc w szybkim czasie.

Szybko, fachowo, skutecznie, cóż więcej pisać POLECAM!!!

Szybko, fachowo, skutecznie, cóż więcej pisać POLECAM!!!