Jakub Ślusarski

Ortopeda

Lekarz absolutnie godny polecenia. Kompetentny i miły, bardzo angażuje się w leczenie swojego pacjenta.

Zupełnie nie wiem, skąd zła opinia na temat doktora Ślusarskiego. Odnoszę wrażenie, że wpis miał dotyczyć innego lekarz i komuś się okienka pomyliły, bo wszystko co opisane brzmi jak wyssane z palca. Doktor Ślusarski, może trochę niedostępny w pierwszym kontakcie, jednak nie strzela diagnozą na oślep. Miałam problem zarówno z więzadłem w kolanie, jak i barkiem. W obu przypadkach, trzymałam się go jak rzep psiego ogona i dziś śmigam na łyżwach i noszę siaty z zakupami i nie czuję, że byłam chora!

absolutnie NIE polecam.poznałam tego pana na Kopernika,porażka.oglądając na dwóch monitorach prześwietlenie z tej samej daty!!!!!!!!!!!GODZINY!!!!!!TEGO SAMEGO DNIA!!!!!!!wmawiał mi że widzi różnicę w prześwietleniach i że jest przemieszczenie kości i konieczna operacja.....kazał położyć mi się do szpitala,tak też zrobiłam,potem stwierdził po moich dwóch dnaich!!!!!!pobytu tam,że on właściwie nie wie co ze mną,więc wściekłam się tak,że na własne żądanie się wypisałam,miałam połamane kości śródstopia,twierdził iż na obcasach chodzić nie będę,a ja panie doktorze chodzę jak dawniej w mega szpilkach,noga jest w 100procentach sprawna,i nie trzeba było jej kroić,ale tak to jest jak ktoś,kto zajmuje się ponoć kolanami chce się za stopy brać....ja jednak nigdy nie zapomnę panu tej środy,gdy na tym jednym prześwietleniu rzuconym na dwa monitory widział pan różnicę,a gdy zwróciłam panu uwagę co za głupoty pan gada,to nawet słowa przepraszam nie usłyszałam...dla mnie,lekarz beznadziejny.

Zdecydowana postawa, cierpliwość i opanowanie moich nerwów po zerwaniu wiązadła w kolanie. Diagnoza i później wykonana operacja spowodowała, że kolano mam jak nowe. Polecam, super lekarz, młody ale z dużą wiedzą.

Doznałem urazu barku prawego ( nawykowe zwichnięcie barku) .Było to na tyle poważne ,że ręka wypadała przy każdej okazji jak ,,starej lalce,, (nawet podczas snu). Trzy miesiące po operacji wróciłem na siłownie:) tak powinna funkcjonować służba zdrowia...