Jakub Ślusarski

Dr. Ślusarski przeprowadził u mnie dwa skomplikowane zabiegi. Pierwszy dotyczył barku prawego a drugi zrujnowanego kolana. Pan dr. według mnie jest świetnym specjalistą, bardzo dobrze zorganizowanym. Swoim spokojem oraz podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie. Wszystkie zabiegi Pan dr. zorganizował w ramach nfz. Polecam.

Lekarz absolutnie godny polecenia. Kompetentny i miły, bardzo angażuje się w leczenie swojego pacjenta.

absolutnie NIE polecam.poznałam tego pana na Kopernika,porażka.oglądając na dwóch monitorach prześwietlenie z tej samej daty!!!!!!!!!!!GODZINY!!!!!!TEGO SAMEGO DNIA!!!!!!!wmawiał mi że widzi różnicę w prześwietleniach i że jest przemieszczenie kości i konieczna operacja.....kazał położyć mi się do szpitala,tak też zrobiłam,potem stwierdził po moich dwóch dnaich!!!!!!pobytu tam,że on właściwie nie wie co ze mną,więc wściekłam się tak,że na własne żądanie się wypisałam,miałam połamane kości śródstopia,twierdził iż na obcasach chodzić nie będę,a ja panie doktorze chodzę jak dawniej w mega szpilkach,noga jest w 100procentach sprawna,i nie trzeba było jej kroić,ale tak to jest jak ktoś,kto zajmuje się ponoć kolanami chce się za stopy brać....ja jednak nigdy nie zapomnę panu tej środy,gdy na tym jednym prześwietleniu rzuconym na dwa monitory widział pan różnicę,a gdy zwróciłam panu uwagę co za głupoty pan gada,to nawet słowa przepraszam nie usłyszałam...dla mnie,lekarz beznadziejny.

Zdecydowana postawa, cierpliwość i opanowanie moich nerwów po zerwaniu wiązadła w kolanie. Diagnoza i później wykonana operacja spowodowała, że kolano mam jak nowe. Polecam, super lekarz, młody ale z dużą wiedzą.

Doznałem urazu barku prawego ( nawykowe zwichnięcie barku) .Było to na tyle poważne ,że ręka wypadała przy każdej okazji jak ,,starej lalce,, (nawet podczas snu). Trzy miesiące po operacji wróciłem na siłownie:) tak powinna funkcjonować służba zdrowia...