Lekarze Nysa

lekarz Marzanna Derkacz-Jedynak

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Takiego lekarza życzę każdemu człowiekowi,jest dla wszystkich.obojętnie kto wejdzie do gabinetu.Jest wrażliwa na cierpienie ludzkie i bardzo pomocna.Zyczę wszystkim ludziom tak mądrego lekarza.Erika

Teresa Kasicz

Lekarz medycyny pracy

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Nysie
48-300 Nysa

Polecam tą Panią 🥰 Kobieta o dobrym sercu ❤️ Wizyta u tej Pani przebiegła fachowo i sprawnie. Pozdrawiam 🥰
Opinia dodana przez: Adam93

lekarz Marcin Szandała

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia w Nysie
M.Skłodowskiej Curie 1
48-300 Nysa

Najlepszy lekarz jakiego znam zawsze stara się wszystko wytłumaczyć tak żeby pacjent zrozumiał z tego jak najwięcej. W poradni na NFZ czy to prywatnie wizyta zawsze na najwyższym poziomie .Doktor na podstawie wywiadu ze mną zlecił odpowiednie badania i znalazł przyczynę moich problemów a temat jest trudny i rzadki .Obecnie jestem pod stałą kontrolą doktora a leczenie przynosi efekty.
Wysokiej klasy specjalista , bardzo uprzejmy i przemiły lekarz . W gabinecie nie stwarza luźnej atmosfery , jak napisała w innej opinii Aleksandra , ale odczuwa się ,że jest się u profesjonalisty w swojej dziedzinie , który chce pomóc naprawdę choremu człowiekowi .
Opinia dodana przez: ewa...

lekarz Krystyna Kmita-Żukrowska

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy
Nysa

Bardzo kompetentna Pani lekarz, właściwa osoba ma właściwym miejscu !!! Zachowując zimno krew zawsze !!! Działająca fachowym czynem z ogromną sympatia i serdecznoscia ! Życzymy sobie tylko takich wirtuozow leczenia... serdeczne podziękowania dla tej Pani lekarz za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Również powodzenia w dalszej karierze zawodowej !!! Powinniśmy być dumni, iż Nasz szpital ma w swoich kręgach takich lekarzy będących centralnym sercem w ciągle bijacych murach ...
Opinia dodana przez: Maja

lek. dent. Piotr Dziurman

Prywatny Gabinet Lekarski
Zjednoczenia 1 lok. 2U
48-304 Nysa

Jestem bardzo zadowolona, moją córkę Pani doktor przywróciła do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Inni lekarze faszerowali mi dziecko silnymi lekami, źle dopasowanymi do choroby (stwierdzona schizofrenia dwubiegunowa). Od kilku lat córka radzi sobie sama i nie musze się martwić, ze nie poradzi sobie w życiu.
Polecam z całego serca. Zajął się moim ojcem wspaniale Aby takich więcej. W przypadku choroby w nysie tylko do niego

mgr Paweł Szkopek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Miły fizjoterapeuta, dość wyrozumiały. Serdecznie polecam dla młodych ludzi z pewnością znajdą z Panem Pawłem wspólny język. Jeśli chodzi o masaż, ćwiczenia czy fizjoterapię, doskonale dopasowane do stopnia dysfunkcji pacjenta.
Opinia dodana przez: boska

mgr Iwona Wojtczak

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

FIZJOCARE
Fizjoterapia domowa
Nysa

Pani Iwona jest zaufaną specjalistką w swojej dziedzinie. 100 % PROFESJONALIZMU. Serdecznie polecam!

lekarz Barbara Rączy

Anestezjolog

Przemyska 24
48-303 Nysa

Pani Doktor skutecznie radzi w bólu, przy tym jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Pacjent ma poczucie oddania się pod fachową opiekę. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Stanisław Kowarzyk

Internista, Endokrynolog

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba

lek. dent. Małgorzata Świderska

Piastowska 24
48300 Nysa

Są tacy lekarze w Nysie, których nic nie interesuje poza własna osobą. Po wizycie u takiej dentystki trafiłam do dr Świderskiej- otwartej na pacjenta, służącej pomocą, sympatycznej i co najważniejsze pełnej profesjonalizmu. Cena za wykonane leczenie też była do przyjęcia.

lek. dent. Małgorzata Schutterly

Kom. Eduk. Narod. 53/1
48300 Nysa

Bardzo miła Pani doktor, dobrze wykonuje swoją pracę, ma czas dla pacjenta, szybkie terminy i niskie ceny. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Henryk Stachura

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Boh. Warszawy 34
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Wiktoria Rałowska-Gmoch

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA w Nysie
Piłsudskiego 47
48-303 Nysa

Bardzo dobra Pani doktor, wykazuje dużo empatii, tłumaczy każde badania, nigdy nie zostawia bez pomocy . Dla mnie jest lekarzem z powołania . Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Iwona Ossowska-Szymkowicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna
Marii Curie Skłodowskiej 2
48-300 Nysa

Profesjonalna, kompetentna, rzeczowa, uprzejma, stanowcza, „ANIOŁ” współczesnych pacjentów. #Głuchołazy #NysaPAKS

lekarz Krystyna Rasławska

Pulmonolog

Moniuszki 11/1
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz,specjalista,cudowny człowiek.W jednej osobie samo dobro i piękno! Z podziękowaniami za poprawę mojego zdrowia, pacjentka Teresa
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Ewa Gibała

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Wasylewskiego 1a
48-304 Nysa

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

lekarz Grażyna Pietrzyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Nyski Ośrodek Onkologii "ONKOVIT" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ulica Rodziewiczówny 34
48-300 Nysa

Pani Doktor 20 lat temu zadzialala blyskawicznie wycinajac mi czerniaka na NFZ w Euromedicare. Sama zadzwonila po histopatologi i kazala natychmiast przyjezdzac aby poszerzyc obszar wycietej skory. Wposcila miedzy pacjentami umowila natychmiast nastepna wizyte chirurgiczna aby poszerzyc obszar wyciecia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Krzysztof Gutowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Polecam pana Krzysztofa Gutowskiego, jest to doświadczony i empatyczny lekarz, dokładny i cierpliwy.