Lekarze Nysa

lekarz Marek Szymkowicz

48-300 Nysa

Profesjonalista w całej rozciągłości, otwarty na pacjenta jego pytania i obawy. opiekował się moją Mama, która podobnie jak ja jest zachwycona poziomem wiedzy, empatycznym podejściem i fachowością Pana doktora.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Kazimierz Błoński

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

48-300 Nysa

Dr.Kazimierz Bloński jest jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie co do jego fachowości,udowodnił to w wielu przypadkach gdzie rzeczywiście były trudne przypadki chirurgiczne.Nasza rodzina i wszyscy znajomi którym polecilem Dra Blłońskiego potwierdzają moją opinię.Chcesz być zdrowy? DR.BŁOŃSKI

lekarz Jan Lubecki

Internista, Diabetolog

ulica Moniuszki 7
48-300 Nysa

Świetny lekarz, godny polecenia. Moim zdaniem najlepszy diabetolog w Polsce. Pełny serca i ciepły człowiek.

lekarz Karol Stania

Internista, Kardiolog

American Heart of Poland Spółka Akcyjna
ulica Skłodowskiej-Curie 1
48-300 Nysa

U dr Stani leczę się od 18-tu lat. Ratował mnie przy zawale. Rozmawia i tłumaczy, zawsze ma dla mnie czas. Uprzejmy i troskliwy. To cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zofia Krolicka
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Aleksandra Dawidziak

48-300 Nysa

Polecam. Jest świetny !! . Godny zaufania . Od wejścia do gabinetu interesuje sie pacjentka . Nigdy nie mialam z nim kłopotu. Zawsze odpowiada na pytania, rozw8ewa wątpliwości. Jeden z najlepszych w nysie

Ryszard Grymin

Neurolog

48-300 Nysa

Na temat doktora Grymina,niewiele można przeczytać w gazetach czy necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.A dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak właśnie było w tym przypadku. Był naprawde wspaniałym lekarzem,bardzo miłym,otwartym i wyrozumiałym.Posiadał świetny kontakt z pacjentami.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki,sprawila,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia i dalszego życia.Nie zdażyło się,aby doktorek nie odebrał ode mnie telefonu,czy nie miał czasu,zawsze dostosowywał ...

Jolanta Otocka-Wołyniec

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Laryngologiczna S.c.otocka-Wołyniec J.kaźmierczak A.
48-300 Nysa

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Z całą stanowczością mogę polecić każdemu. Profejonalne podejście, nie lekceważy pacjenta, wykazuje zrozumienie. Po długich męczarniach z zatokami przepisała leki, dzięki którym ulżyło, podczas dokonywania zabiegu bardzo starannie mnie przygotowała, prosto i zrozumiale wytłumaczyła jak postępować w okresie pozabiegowym i doradziła jak uniknąć problemów w przyszłości. Życze sobie i innym takiego lekarza przy innych dolegliwościach.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Aleksandra Złotoś

Dermatolog, Wenerolog

Praktyka Lekarska
Warszawska 2
48-300 Nysa

Pani doktor zdiagnozowała znamię na mojej skórze posługując się jakimś aparatem. Uspokoiła mnie , że nie jest to nowotwór. Szczerze polecam.

lekarz Jan Wierzchowiec

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

to znakomity ortopeda i lekarz mojom ręke doprowadził do pełnej sprawnosci jest kompetentny i wie co robic naprawde polecam
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. med. Kamil Ruciński

Psychiatra

gabinet psychiatryczny
Marcinkowskiego 5
48-300 Nysa

Świetny lekarz. Jestem w trakcie leczenia, dostałem zupełnie inne leki niż przepisał mi poprzedni psychiatra i widzę poprawę. Godny zaufania człowiek. Jestem bardzo zadowolony i polecam Dr Rucińskiego.
Opinia dodana przez: Endrju

lek. dent. Helena Chudy

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Zwiedziłam z moim synem prawie wszystkie gabinety w Nysie. Paniczny lęk przed dentystą i problemy tylko narastały. Koleżanka się pochwaliła, że leczy dzieci u pani doktor Helenki. Po kilku wizytach mój syn nie wyobraża sobie leczenia u kogoś innego. polecam:)

dr Wojciech Lejkowski

Laryngolog

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Byłam leczona w innych poradniach laryngolicznych, ale tak skutecznie jak u Pana dr Lejkowskiego to jeszcze nie. Leczenie pomogło na długo, Pan Doktor cierpliwie wysłuchał moich pytań i w bardzo jasny sposób wytłumaczył mi wszelkie niejasności. Co najważniejsze leczenie było niedrogie! Polecam Pana Doktora!

lekarz Jakub Szczerbicki

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Boh. Warszawy 34
48-300 Nysa

Fajny lekarz , godny polecenia , dużo czasu poświęca swoim pacjentom , zrozumiale tłumaczy postawioną diagnozę ;)
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Sławomir Marciniak

Nyski Ośrodek Onkologii "Onkovit" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Marszałka Józefa Piłsudskiego 47
48-303 Nysa

Bardzo kompetentny, miły oraz mający dużą wiedzę wiedzę lekarz. Ma doskonałe podejście do pacjenta oraz umie się z nim doskonale komunikować. Przekazuje wszystkie informacje o chorobie fachowo i przejrzyście. Jakby było więcej takich lekarzy byłoby super.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Czesław Błaszczyszyn

Neonatolog, Pediatra

Rubinowa 5
48-300 Nysa

Najlepszy pediatra w Nysie.Polecam.Pełna kompetencja, wiedza i podejście do pacjenta.Diagnoza postawiona zawsze poprawnie,
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Plizga

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Szczerze polecam. Bardzo kompetentny lekarz. Świetne podejście do małego pacjenta. Pan doktor uważnie nas wysłuchał i dokładnie zbadał synka. Z pewnością nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Cechuje go empatia. A wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Moim zdaniem najlepszy pediatra w okolicy.

lek. dent. Beata Bąk

Celna 21 lok. 3
48-300 Nysa

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje) - Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa - wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem. Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci. Moje uzebienie, mieli okazje ...
Opinia dodana przez: yarro

lek. dent. Marek Babiak

Chirurg szczękowo twarzowy

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Byłam u Pana dr (bardzo nie dawno) i muszę powiedzieć , że nie spotkałam się już dawno z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta i nie chodzi tylko o super bezbolesny zabieg ,tylko o empatię ,której brakuje dzisiejszym młodym lekarzom ,Naprawdę polecam P.S.,nie jest tak drogo jak nie którzy piszą
Opinia dodana przez: EWA
Dr Margola poznałam 20 lat temu po dość ciężkim porodzie w Nysie. Był jedynym człowiekiem który nie tylko zajął się moim wcześniakiem, ale zainteresował go mój kiepski stan psychiczny. Jest on jedynym człowiekiem którego wspominam miło z porodówki i z miesięcznego pobytu tam. Człowiek o ogromnej wiedzy, a przede wszystkim empatii.
Opinia dodana przez: Gabi

mgr Krzysztof Burycz

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii MetaSystemowej
Piłsudskiego 47, Przychodnia Rodzinna VITA, pokój nr 101
48-303 Nysa

Z każdą kolejną sesją wiele rzeczy nabierało nowego znaczenia, znajdywało swoje miejsce i zostało właściwie nazwanych. Może czasami nie było łatwo, bo trudno przyznać się przed samym sobą do popełnianych błędów. Dostałam od terapeuty kilka "kubłów zimnej wody", ale dzięki temu otworzyły mi się oczy i teraz w moim małżeństwie jest dużo lepiej, potrafię patrzeć na męża z miłością. Dziękuję za okazaną pomoc i polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marta