lek. stom. Jakub Tumiński

Bardzo dobry lekarz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta w gabinecie nie jest żadnym stresem.

Bardzo empatyczny, cierpliwy lekarz. Spokojnie wszystko tłumaczy i co najważniejsze bardzo dobrze leczy, nie naciągając na dodatkowe koszty.

Lekarz profesjonalny, empatyczny potrafi jasno wytłumaczyć problem stomatologiczny, Zawsze tłumaczy pacjentowi swoje czynności ze zrozumieniem. Pacjent jest świadomy wykonywanych zabiegów przez P. doktora. Zęby "naprawione" przez stomatologa są super, bezboleśnie naprawione. Polecam wizytę z całego serca, zresztą sama namówiłam całą rodzinę i systematycznie odwiedzamy pana doktora.

Cudowny człowiek, chyba najlepszy stomatolog w europie🙂 Pełen profesjonalizm, Uprzejmy, wszystko wytłumaczy tak, że człowiek nie ma żadnych wątpliwości,

Pełen profesjonalizm, najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Indywidualne podejście do człowieka, bardzo wysokie kompetencje i przede wszystkim uprzejmość na wysokim poziomie.

Pełen profesjonalizm, najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia.