lekarz Jan Bąk

Lekarz rodzinny

Kompletny brak kultury i wiedzy. Krzyczy na pacjentów i jest arogancki. Nie polecam nikomu tego "lekarza" bo minął się z poeolaniem

Najlepszy lekarz! rzeczowy, dokładny, o dość specyficznym poczuciu humoru, co może być odbierane różnie, ale mi pasuje. nigdy nie miałam problemów z otrzymaniem skierowania na badania, czy do specjalisty, a jeśli miałam wątpliwości wszystko zostało mi wyjaśnione. jeszcze nie zdarzyło się, żeby był w stosunku do mnie niemiły, ale wcale się nie dziwię, że mogą mu puszczać nerwy, bo obserwując niektórych, szczególnie samodiagnozujących się pacjentów musi mieć on naprawdę anielską cierpliwość, żeby poświęcić im jakikolwiek czas na badanie.

Dziwią mnie poniższe negatywne opinie dotyczące pana doktora. Jesteśmy całą, trzyosobową rodziną od niedawna pod jego opieką i już sobie chwalę. Córka sporo choruje, pan doktor nie wciska na siłę antybiotyków, nie panikuje (co może niektórzy uznają za wadę), uspokaja i tłumaczy co się dzieje. Z przyjęciem tez nigdy nie ma problemu, przyjmuje zawsze każdego, kto przyjdzie (czasem trzeba poczekać, jeśli ktoś chce wejść "z marszu"), raz nawet przyjął nas rodzinnie, bo akurat każde z nas potrzebowało porady lekarskiej. Lekarz jest miły, nie trafiliśmy jeszcze na wspomniany zły humor doktora, a i skierowania o które pytaliśmy dał bez problemu. Polecam, choć im więcej Was przepisze się do doktora, to będą większe kolejki :-p hehe.

Witam wszystkich moja ocena na temat tego lekarza jest 0,najgorszy lekarz jakiego spotkalem w swoim zyciu poniewaz przyjechalismy z naszym dzidziusiem 5-cio miesiecznym ktore mialo 39 stopni goraczki a on nas nawet nie przyjol !!! Po zapisaniu sie w rejestracji, podeszlismy do pokoju pana doktorka czekala tam jedna osoba szybko weszla i wyszla wiec skierowalismy sie do pokoju doktora ktory wlasnie wychodzil wiec padlo pytanie za ile pan doktor wroci odpwiedz byla, nie wiem , ale panie doktorze nasz corka ma 39 stopni goraczki , lekcewazac to co powiedzielismy udal ...

Witam wszystkich
Po zapisaniu sie w rejestracji, podeszlismy do pokoju pana doktorka czekala tam jedna osoba szybko weszla i wyszla wiec skierowalismy sie do pokoju doktora ktory wlasnie wychodzil wiec padlo pytanie za ile pan doktor wroci odpwiedz byla, nie wiem , ale panie doktorze nasz corka ma 39 stopni goraczki , lekcewazac to co powiedzielismy udal sie do pokoju socjalnego wiec zona podeszla do pokoju gdzie byl pan doktor,puka i wychodzi doktorek , jeszcze raz padlo pytanie za ile pan doktor przyjmie nasze dziecko odpowiedz byla taka moze za 2 godziny,niech pani usiadzie i czeka,dodam jeszcze,ze cala rozmowe slyszala obca osoba i sama skwitowala lekarza Jana Baka,ze nadaje sie do leczenia koni!!!!

nigdy nie mieliśmy problemu z jakimkolwiek skierowaniem, leczymy dzieci u dr. już kilkanaście lat. polecam, jedyny z których znam jakiego mogę polecić z czystym sumieniem.

Mam pełne zaufanie do doktora i polecam go wszystkim. Świetny kontakt z pacjentem oczywiście rzeczowym a nie jęczącym, który myśli, że coś go boli ale dokładnie jeszcze nie wie co. Interesuje się pacjentem i jego chorobami. Świetny specjalista.

Lekarz może i dobry ,ale rzeczywiście jest problem z otrzymaniem skierowania na badania .Jeśli chodzi o zwykłe przeziębienia i wypisywanie recept to ok, ale jak tylko wspomnisz o problemach zdrowotnych to wg doktora oczywiście przesadzasz ...Wolę iść prywatnie zrobić badania i sprawdzić ewentualne problemy ...ale przecież tak nie powinno być ...

w sumie pediatrą jest może i dobrym, pod warunkiem że nie trafisz na złu humor pana doktora. Jeśli nie trzeba ci skierowań, tylko leczenie kataru , kaszlu itp to lekarz idealny, trafia z leczeniem przeziębień. niestety nie jest skory do dawania skierowania do specjalisty nie zawsze jest do tego skory. jak trafisz na zły humor, potrafi wyrzucić z gabinetu, jeszcze nikt nie utarł mu nosa

Gdyby nie lekarz Pan Bąk mój wnuk moze by juz nie miał i drugiej nerki, a tak, dzieki właściwie postawionej diagnozie skończyło sie na usunieciu jednej, niestety , wskutek niefrasobliwosći i niekompetencji innych lekarzy.Plecam gorąco jako wsaniałego diagnostyka, zyczliwego człowieka

Mam pełne zaufanie do doktora Bąka, nigdy nie odmawia pomocy.

Mam pełne zaufanie do doktora Bąka, nigdy nie odmawia pomocy.